Netspeed mi Millenicom mu?

ÇAĞATAY TORUN

Megapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Daha önceki konulara baktım. Fakat üzerinden epey zaman geçmiş. Şimdilerde durum nasıl bilenler destek olurlarsa sevinirim. Ayrıca fiyatların son hali mi yoksa artacak mı?

Nasıl oldu hocam ayrıntılı anlatır mısın bende iptal ettirmek istiyorum da.
Çağrılarıma cevap vermiyolardı sizde olduğu gibi. Açtıkları zamanda iptal olacak 1 hafta bekleyin diye oyalıyolardı kullanmadığım internete fatura çıktı. Zaman kaybetmeden Tüketici Hakem Heyeti başvurusu yapın E-Devlet'den.

Çok teşekkürler arkadaşlar. Millenicom olmayacağını anladık. Fakat sizce hangisi olmalı? Ben TurkNet'in pahalı olmasından dolayı Netspeed diye düşünüyorum ama bu konuda yazan hiç olmamış.

Çok teşekkürler arkadaşlar. Millenicom olmayacağını anladık. Fakat sizce hangisi olmalı? Ben TurkNet'in pahalı olmasından dolayı Netspeed diye düşünüyorum ama bu konuda yazan hiç olmamış.
Netspeed kullanıyorum. ETS'de atma konusu dışında sıkıntı yok. Ping, hız stabil. Tavsiye edebilirim, Haziran'da zam yapacaklarmış.

Anladım ben şimdi başvuru yapsam demiştim ama beni de kapsayacak sabit fiyat vermeyecekler yani. Şimdi abonelik iki ay sonra hemen zam olmaz diye düşünmüştüm.

Geri
Yukarı