NetSpeed nasıl bir ISS?

Son günlerde şikayetlerin olduğu söyleniyor.

Arkadaşım Kablonet kullanıyor. Fazlasıyla memnun. Beni soracak olursanız TT mağduruyum.

Ben bir hafta önce NetSpeed'e geçtim 2-3 Mbps alıyordum. Sonra öğrendim TT'nin santralindeki sorunla alakalıymış. 2 güne çözdüler şu an ping değerlerim 5-6 ms arası. Oyunlarda 20-30 ms. Paket kaybı çok nadir oluyor ama çok sorun değil. Hızlarım da uploadı 7-8 Mbps arası. Downloadım da 70-75 Mbps arası. Şu an memnunum sadece ping biraz daha az olabilirdi başka bir şikayetim yok.
Eğer isterseniz size indirim kodumu atayım 12 ay boyunca ikimiz de her ay 5 TL indirim kazanıyoruz. İlgilenirseniz yazın.

Ben bir hafta önce NetSpeed'e geçtim 2-3 Mbps alıyordum. Sonra öğrendim TT'nin santralindeki sorunla alakalıymış. 2 güne çözdüler şu an ping değerlerim 5-6 ms arası. Oyunlarda 20-30 ms. Paket kaybı çok nadir oluyor ama çok sorun değil. Hızlarım da uploadı 7-8 Mbps arası. Downloadım da 70-75 Mbps arası. Şu an memnunum sadece ping biraz daha az olabilirdi başka bir şikayetim yok.
Eğer isterseniz size indirim kodumu atayım 12 ay boyunca ikimiz de her ay 5 TL indirim kazanıyoruz. İlgilenirseniz yazın.
Bizde zaten var hocam. 2 yıllık taahüt.

2 yıl oldu neredeyse memnunum genel olarak. İnternet sadece 2 kez kesildi kullandığım sürede çalışmadan kaynaklıymış. Müşteri hizmetlerine 10 dakika gibi sürede ulaşılabiliyor. Oyunlarda ki ping değerleri makul seviyede. İsterseniz referans kodu verebilirim 12 ay 5 lira indirimli kullanabilirsiniz.

@Vegas şu IP adreslerine tracert atar mısın? Sanırsam paket kayıplarını düzeltmişler. MH kibar mı? Bir sorun yaşadığınızda belirtiğinizde sorun çıkarıyorlar mı?

85.14.248.135.
146.66.154.22.
52.94.17.134.
52.94.15.16.
52.94.16.4.
78.31.67.209.
151.101.130.167.

Konu benim de işime yaradı, Millenicom ve NetSpeed arasında kaldım fakat hangisini seçeceğime karar veremiyorum. Kimi packet loss ve ping sorunu diyor, kimi Millenicom'dan kaçın diyor.

Millenicom internet kesintileriyle ve hız dalgalanmalarıyla ünlü. NetSpeed o ping sorununu çözdü ama.

Müşteri hizmetleri herhangi bir sorunda direkt iptal ediyorlar diye gördüm. Birinde de daha olmuş. Yani geçiş yapmalarına bile izin vermeden direkt sonlandırıyorlar.
ben kullanıyorum mert kuş kapanın tavsiyesi ile geçtim asla sıkıntı yok daha yeni oldukları için yetişemiyorlar ama bırakmayı düşünüyüroum türknet buraya gigafiber getirdi ona geçicem daha iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı