NetSpeed nasıl bir ISS?

harajukubarbie

Kilopat
Merhaba tekrardan, ISS'ler hakkında birçok konu açtım ama hala net bir şeye varabilmiş değilim. Yani başka ISS'ye geçeceğim ama neye geçeceğim bilmiyorum, kısacası boşluktayım. NetSpeed kullananlar deneyimlerini ve müşteri hizmetlerinin nasıl olduğunu anlatabilir mi? Bir de gıbırnet, TurkNet (müşteri hizmetleri yüzünden), Comnet ve Türk Telekom hariç ISS önerilerinize açığım.

Netspeed'e bende yeni geçiş yapıyorum, yarın büyük ihtimalle bağlanmış olur. Müşteri hizmetleri ile 3 kez görüştüm geçiş aşamasında. Hafta sonu 5 ila 15 dakika içerisinde ulaştım. Sorduğum sorulara da yanıt aldım.

Ek: Packet loss ve ping sorunundan bahsedenler sürekli -muş eki kullanıyor. Netspeed kullanan insanlara sormakta fayda var. Örneğin benim arkadaşım kullanıyor zaten onun tavsiyesi ile geçiş yaptım. Hiç packet loss sorunu yaşamıyor zaten sürekli birlikte çevrim içi oyunlar oynuyoruz.

NetSpeed'e bende yeni geçiş yapıyorum, yarın büyük ihtimalle bağlanmış olur. Müşteri hizmetleri ile 3 kez görüştüm geçiş aşamasında. Hafta sonu 5 ila 15 dakika içerisinde ulaştım. Sorduğum sorulara da yanıt aldım.

Bağlandıktan sonra hız testi yaptığınızda sonuçları atarsanız güzel olur ben de NetSpeed düşünüyorum da.

Merhaba tekrardan, ISS'ler hakkında birçok konu açtım ama hala net bir şeye varabilmiş değilim. Yani başka ISS'ye geçeceğim ama neye geçeceğim bilmiyorum, kısacası boşluktayım. NetSpeed kullananlar deneyimlerini ve müşteri hizmetlerinin nasıl olduğunu anlatabilir mi? Bir de gıbırnet, TurkNet (müşteri hizmetleri yüzünden), Comnet ve Türk Telekom hariç ISS önerilerinize açığım.
Değerli hocam öncelikle Türkiye simülasyonundaki İnternet rezaleti için üzgünüm ama her firmanın bence ayrı bir problemi var. Bana sorarsanız TT'ye geri döneceğim artık sıkıldım. Hocam şahsen önermek çok istiyorum ama bir tane firma sayamıyorum size. Türkcell Süperonline iyidir. Onun dışında Netspeed hakkında bilgim yoktur. Bazı insanlar Kablonet diyebilir. Kablonet ping açısından bence iyi değil. Az önce konuştuk zaten bu konuyu. Netspeed veya Millenicom deneyin hocam. Bence bu ikisi dışında şimdilik başka firma düşünmeyin. Biraz tuzlu ama güzel olsun derseniz TT'de şanslıysanız düşük pingli güzel ve hızlı bir internetiniz olabilir. Ama tamamen şans bu da. Diyeceklerim bu kadardır değerli hocam.

Son günlerde şikayetlerin olduğu söyleniyor.

Arkadaşım kablonet kullanıyor. Fazlasıyla memnun. Beni soracak olursanız TT mağduruyum.
Altyapı Türk Telekom vdsl. Türk Telekom kullanıyorum şu an ve hem fiyatları tuzlu.
Değerli hocam öncelikle Türkiye simülasyonundaki İnternet rezaleti için üzgünüm ama her firmanın bence ayrı bir problemi var. Bana sorarsanız TT'ye geri döneceğim artık sıkıldım. Hocam şahsen önermek çok istiyorum ama bir tane firma sayamıyorum size. Türkcell Süperonline iyidir. Onun dışında Netspeed hakkında bilgim yoktur. Bazı insanlar Kablonet diyebilir. Kablonet ping açısından bence iyi değil. Az önce konuştuk zaten bu konuyu. Netspeed veya Millenicom deneyin hocam. Bence bu ikisi dışında şimdilik başka firma düşünmeyin. Biraz tuzlu ama güzel olsun derseniz TT'de şanslıysanız düşük pingli güzel ve hızlı bir internetiniz olabilir. Ama tamamen şans bu da. Diyeceklerim bu kadardır değerli hocam.
Şu an Türk Telekom kullanıyoruz zaten ama fiyatları çok tuzlu bir de müşteri hizmetleri biraz geçiştirmeye çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı