NetSpeed nasıl bir ISS?

Hocam siz Comnet kullanmıyor muydunuz?

Kullanmayın, kullandırmayın. Konumu baştan aşağı okuyun lütfen, başvurunuz varsa derhal ücret iadesi talep edin.

Kullanmayın, kullandırmayın. Konumu baştan aşağı okuyun lütfen, başvurunuz varsa derhal ücret iadesi talep edin.

Hemen okuyacağım hocam, çok şükür başvuru yapmadım. Fakat uyarı için sağ olun en azından insanlar bilgilensin.

Müsait olduğunuz zamanda cmdden tracert 80.84.167.204 yapıp sonuçları atarsanız memnun olurum.
Şu an CS GO'dayım kusura bakmayın anlık olarak atamadım sonuçları, bittiğinde atayım ama şöyle söyleyebilirim.

Oyun içi ping: 30
Cmd ping: minimum 38, maximum 40, average: 39
speedtest ping: gündüz 1ms, akşamları 2ms

başka istediğiniz bir şey varsa maç bitiminde hepsini yanıtlayayım.

Hocam bende 35'lik paket ile NetSpeed kullanıyorum yaklaşık 3 yıl oldu. Tam anlamıyla memnunum Online oyunlar oynuyorum. LoL oynunda ping sabit 35MS. Türkiye'nin en ucuz netini veriyor diyebilirim. Aylık 76TL. Hatta şöyle bir şey var burada NetSpeed kullanan birinden referans kodunu al ikinizin de 1 yıl boyunca faturası 5TL eksik gelir. Kısacası memnunum. Battlefeild V MP atarken de 64-70MS pingleri. Ülkemizde altyapı şişirme çoğu zaman mutlaka paket kaybı arada olur hangi firma olduğu önemli değil bence önemli olan altyapınızdır.

Dosya Ekleri

• ping.PNG
    ping.PNG
    5,1 KB · Görüntüleme: 70
  • speedtest.PNG
    speedtest.PNG
    6,2 KB · Görüntüleme: 61
  • trace.PNG
    trace.PNG
    8,7 KB · Görüntüleme: 59
Ben kullanıyorum. Paket kaybı var, altyapı çalışmasından. Önceden ETS 2'de 140MS'de gezerdi bizim buradaki çalışma bittikten sonra 70 80 civarında. Fiyatına göre TT'den daha iyi performans veriyor ve tahattüt yok.

Geri
Yukarı