NetSpeed nasıldır?

NetSpeed hakkında diyorsanız 3 ay taahhüt o olay internet bağlama bedeli tek Seferde'de verebilirsiniz.
Hocam Türk Telekom 16 paketini kullanıyordum 59Mbps VDSL2 altyapım geldi paket değiştirdim taktirde kullanabileceğim fakat ücretlendirme yüksek.
Bende TT'dan başka İSS'ye geçmeyi düşünüyorum araştırma yapıyorum fakat 3 ay taahhüt kaldı önümde engel olarak duruyor sanırsam.

1 seneden fazladır kullanıyorum. İlk başlarda paket loss sorunu oluyordu ama tam ben bağlattıktan 1-2 hafta sonra büyük çaplı güncellemeler yaptılar ve sorun çözüldü. 1 senedir hiçbir sorununu görmedim çok şükür. Paket loss kaybı oluyor diyen arkadaşlar büyük ihtimal eskiden ordan burdan görmüş, duymuş ve akıllarında öyle kalmış. Oyunlarda ping sorunum da olmuyor. CS:GO 40-55, PUBG 50-55 ve diğer birçok oyunda da bu değerlerde pingim. Şuan kablolu bağlanıyorum, 5 cihaz bağlı ve hepsi aktif olarak internet kullanıyor. Aldığım değerler bu şekilde;
1605534510105.png

1 seneden fazladır kullanıyorum. İlk başlarda paket loss sorunu oluyordu ama tam ben bağlattıktan 1-2 hafta sonra büyük çaplı güncellemeler yaptılar ve sorun çözüldü. 1 senedir hiçbir sorununu görmedim çok şükür. Paket loss kaybı oluyor diyen arkadaşlar büyük ihtimal eskiden ordan burdan görmüş, duymuş ve akıllarında öyle kalmış. Oyunlarda ping sorunum da olmuyor. CS:GO 40-55, PUBG 50-55 ve diğer birçok oyunda da bu değerlerde pingim. Şuan kablolu bağlanıyorum, 5 cihaz bağlı ve hepsi aktif olarak internet kullanıyor. Aldığım değerler bu şekilde;
Eki Görüntüle 739785
Hocam kayıp oranı derken mesela 35lik paketin gelip 20 filan mı veriyorlar dı?
Bu arada 3 ay taahhüt var nasıl bir yol izleyebilirim? hocam.

Nedir açıklayabilir misiniz?
Yanlış olmasın ama bildiğim kadarıyla ağ üzerinden giden verilerin hedefe ulaşamaması diye biliyorum. Daha bilgili arkadaşlar daha detaylı bir şekilde anlatıcaktır. Genellikle İSS kaynaklı olur. Netspeed'de önceden bu sorun vardı ama bazı çalışmalar sonucunda 1 sene önce falan düzelttiler.

Bende 6 aylık GIBIRNet kullanıcısıyım bir sorun arıza yaşamadım 7/24 m.h. mevcut zaten 100'lük paket kullanıyorum aylık 85TL hızımda bu şekilde.
Tavsiye ederim

Dosya Ekleri

• hız.png
    hız.png
    57 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı