Netspeed sekme açınca internet kopuyor

TaiLung

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. İnterneti kullanmadıkça internet ışığı sabit duruyor bir Chrome sekmesi falan açınca ya da oyuna girmeye çalışınca internet ışığı gidiyor ve internet kopuyor. Kısacası internete yük binince kopuyor ve kısa süre sonra geliyor ve bu şekilde döngüye giriyor. Hat değerlerim aşağıda portumda sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230410_215403_Telegram.jpg
    Screenshot_20230410_215403_Telegram.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 33
Hat zayıflaması biraz yüksek, sinyal gücü seviyeside SNR ise upload SNR değeri bayağı kötü ki değil sanırım. Şahsen modem ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

Merhaba. İnterneti kullanmadıkça internet ışığı sabit duruyor bir Chrome sekmesi falan açınca ya da oyuna girmeye çalışınca internet ışığı gidiyor ve internet kopuyor. Kısacası internete yük binince kopuyor ve kısa süre sonra geliyor ve bu şekilde döngüye giriyor. Hat değerlerim aşağıda portumda sıkıntı olduğunu düşünüyorum.
Modeme gelen DSL kablosu hızı kaldırmıyor muhtemelen. Arıza kaydı oluşturun.

Hocam bu arada sıvı ve buhar teması olmadığı sürece oksitlenme olmaz. Ayrıca oksitlenme bir anda olacak birşeyde değil.
bende anlamış değilim ekip önceki gelişinde arkadaki dsl yani gri kabloyu söktü bariz şekilde belliydi ucu baya bi paslanmış kahverengine gelecek şekilde sonrasında yeni kablo taktı ve bu durumdayız

Yeni konular

Geri
Yukarı