NetSpeed tercih edilir mi?

E.Yanar

Hectopat
Merhabalar, uzun süredir TT kullanıcısıyım ve bir süre sonra sözleşmem bitecek. NetSpeed firmasından internet bağlamayı planlıyorum. Hızım 81 Mbps, santrala uzaklık ise 89 metre. Almak istediğim paket ektedir.Önerir misiniz?

resim_2020-12-12_025729.png
1607731184025.png

Kardeşim az önce aynı konuyu bende açmıştım bende uzun süredir TT kullanıyorum gerçekten aşırı fazla hız kaybı + ping yiyorum ve NetSpeed'e geçmeyi düşünüyoruz. Tabi şu sözleşme bitse de kurtulsak 😡

Bende de benzer bir sonuç vardı. Lakin TurkNet'e başvurduğumda mesela 75 Mbps alabileceğimi söyledikleri halde kurulum ekibi ile 100 Mbps alabileceğimizi öğrenmiştik. Şansını dene istersen. Lakin TurkNet'ten Superonline'ye geçiş yaptım bugün. Her ne kadar biraz daha tuzlu parası olsa da fiber kalitesi kendini belli etti. Hı bir de müşteri hizmetleri desteği eminim ki TurkNet kadar kötü değildir. ( İnternet bağlandıktan sonra hizmetimiz nasıl? Herhangi bir talebiniz var mı diye aradılarda :) )

3 senedir Netspeed kullanıyorum. Dönem dönem genel problemler olsa da her issde olduğu gibi, genel anlamda kesinlikle tavsiye ederim.

75 mbps paketi kullanıyorum. Speedtest ping değerim 6, lol euwda 55-65 arası alıyorum. Lol tr serverinde 10-14 arası cs yine 60-65 arası. Warframe oynuyorum Warframe'de biraz problemli ara sıra yükseliyor ama genelde 80-90 arası.

75 mbps paketi kullanıyorum. Speedtest ping değerim 6, lol euwda 55-65 arası alıyorum. Lol tr serverinde 10-14 arası cs yine 60-65 arası. Warframe oynuyorum Warframe'de biraz problemli ara sıra yükseliyor ama genelde 80-90 arası.
Kaç dow. ve up. alıyorsun.Pakette yazdığı gibi tam 75 e 8 alıyor musun?Yoksa düşükmü.

Yeni konular

Geri
Yukarı