NetSpeed Valorant ping oluyor

narko7

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yaklaşık 2-3 gündür Valorant'ta ping sorunu yaşıyorum. Valorant haricinde hiçbir oyunda ping problemim yok. Örneğin CS:GO İstanbul sunucularında 5-10 ping, Avrupa sunucularında 30-50 arası alırken Valorant'ta aşağıda gördüğünüz değerleri alıyorum. Böyle olmadan önce İstanbul sunucularında 15-20 arası alıyordum. Modemi resetledim, DNS değiştirdim, önbelleği temizledim fakat yine aynı. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
(NetSpeed 100 Mbps VDSL paketini kullanıyorum ve altyapım gayet iyi durumda.)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    18,4 KB · Görüntüleme: 370
kanka ben 20 ping alıyodum 30 a kadar düşürmüşler az daha gayret ederlerse eski ping seviyeme ulaşıcam inş
Umarım tamamen hallolur ve hocalar bir sorum olacak size: Ping düzeldikten sonra sadece LoL TFT'de arada drop alıyorum ve normal oyunda kopma olmadığı halde arada bağlantı koptu/tekrar bağlandı ile karşılaşıyorum. Lol oynayan arkadaşlar size de denk geldi mi bu durum?

Umarım tamamen hallolur ve hocalar bir sorum olacak size: Ping düzeldikten sonra sadece LoL TFT'de arada drop alıyorum ve normal oyunda kopma olmadığı halde arada bağlantı koptu/tekrar bağlandı ile karşılaşıyorum. LoL oynayan arkadaşlar size de denk geldi mi bu durum?

Bana LoL ranked maçında oldu server çöktü zannetim ve 10 dk bekledim meğer bende kopma olmuş.

Bana LoL ranked maçında oldu server çöktü zannetim ve 10 dk bekledim meğer bende kopma olmuş.
Hocam işin garip tarafı bu sorun bende anlık ve arada oluyor. Cidden garip bir durum. Hayır sistemsel bir durum olsa tamam, lakin sistemimde de bir sıkıntı yok. Bu durum böyle devam ederse tekrar ticket atmak durumunda kalacağım. Yanıtınız için teşekkür ederim.

Hocam işin garip tarafı bu sorun bende anlık ve arada oluyor. Cidden garip bir durum. Hayır sistemsel bir durum olsa tamam, lakin sistemimde de bir sıkıntı yok. Bu durum böyle devam ederse tekrar ticket atmak durumunda kalacağım. Yanıtınız için teşekkür ederim.

Bu gidişle internet sağlayıcısını değiştireceğim zaten yurt içi pingleri diğer sağlayıcılara göre yüksek özellikle Riot oyunlarında ve çok uzun zamandırda bu sorun çözülmedi ve üstüne son 1 haftadır LoL TR serverinde 60 ping alıyorum ve yurt içi ya da yurt dışı oyunları fark etmeksizin anlık kopma yaşıyorum.

Bu gidişle internet sağlayıcısını değiştireceğim zaten yurt içi pingleri diğer sağlayıcılara göre yüksek özellikle Riot oyunlarında ve çok uzun zamandırda bu sorun çözülmedi ve üstüne son 1 haftadır LoL TR serverinde 60 ping alıyorum ve yurt içi ya da yurt dışı oyunları fark etmeksizin anlık kopma yaşıyorum.
Riot sorunu giderildi Valorant ve LoL 10 - 15 ping oldu tekrar gözden geçirin isterseniz.

Ben Ping'ten bahsetmiyorum. Sorun dün düzeltildi ve normalde aldığım değerlerden daha iyisini alıyorum. Deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı