NETSPEED VDSL'e Geçilir mi?

Peki :D.

Modemim Fiber destekliyor. Bakma şansım var mı? VDSL mi olmalı?
Hayır modem ile ilgili değil şuan da kullandığınız portun değerleriyle ilgili örnek olarak aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz data rate yazan şuan da bana tanımlanan hız maksimum rate yazan da hattımın alacabileceği en yüksek hız sizin adsl olduğu için daha az çıkar şuanki bağlantınız ama vdsl kullanan varsa binanızda falan orda görülür gerçek değerler
Adsız123.jpg

Herkes ADSL kullanıyor. Millenicom 70 MBPS diyor ama türünü belirtmiyor. VDSL herhalde. Ben Millenicom'u da değerlendireyim. Ama Netspeed'den insanlar daha mutlu gibi.

Herkes ADSL kullanıyor. Millenicom 70 MBPS diyor ama türünü belirtmiyor. VDSL herhalde. Ben Millenicom'u da değerlendireyim. Ama Netspeed'den insanlar daha mutlu gibi.
Zaten vdsl'dir de kapasitesini öğrenmekten bahsediyorum herneyse mutluluğa gelince ikiside telekom altyapısı kullanıyor zaten bir problem varsa hattınızda iki firmada da aynı sorun oluşacak ikizler gibi düşünün :D sorunu çözen kim yine telekom saha ekibi demekki çözüm sürecinde de aynı yol izlenecek o zaman diğer hususlara odaklanmanızı tavsiye ederim fiyat ve kota :D

Zaten vdsl'dir de kapasitesini öğrenmekten bahsediyorum herneyse mutluluğa gelince ikiside telekom altyapısı kullanıyor zaten bir problem varsa hattınızda iki firmada da aynı sorun oluşacak ikizler gibi düşünün :D sorunu çözen kim yine telekom saha ekibi demekki çözüm sürecinde de aynı yol izlenecek o zaman diğer hususlara odaklanmanızı tavsiye ederim fiyat ve kota :D

Zaten Millenicom'dan alırsam bana uyan tek paket 100 MBPS sınırsız olan var. Eğer daha fazlasını destekliyorsa alırım zaten. Hangi modemi veriyorlar biliyor musunuz?

@Silinen üye bende yakın zamanda Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum. Millenicom kesinlikle önermiyorum. Çok fazla şikayetleri var ilerde pişman olmayın.

Peki, teşekkür ederim. Ama yine de altyapı aynı olsa da Netspeed'in memnuniyet düzeyinin yüksek olması beni düşündürdü.
@Silinen üye bende yakın zamanda Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum. Millenicom kesinlikle önermiyorum. Çok fazla şikayetleri var ilerde pişman olmayın.
netspeed daha 1,5 senelik firma millenicom 14 yıldır faaliyet gösteriyor eski adı doping şikayet sayısı o yüzden fazladır göz önünde bulundurmanızı isterim

netspeed daha 1,5 senelik firma millenicom 14 yıldır faaliyet gösteriyor eski adı doping şikayet sayısı o yüzden fazladır göz önünde bulundurmanızı isterim
Hayır ne olursa olsun Millenicom'un daha fazla şikayeti var. Bunun sebebi genellikle sözleşmeli tarifelerindeki uçuk cayma bedelleri. Ancak bu kampanyada Eviniz İçin Özgürüm Kampanyası | Millenicom taahhüt yok bence bu pakete bakın. Benim hattım 100 Mbps destekliyormuş. Netspeed 75 Mbps veriyor. Bu hız farkı çok önemli değil ancak Netspeed'in AKK'si var. Sana tavsiyem eğer hattın destekliyorsa Millenicom al nasıl olsa taahhütsüz. Buradan sorgulatabilirsin: Fiber İnternet Altyapı Nerede ve Sorgulama | Millenicom

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı