Netspeed vs Millenicom

zeki kurt WT

Hectopat
Makaleler
2
TurkNet'e yapılan zamdan sonra TurkNet'ten vazgeçtim. Önümde 2 seçenek var biri Netspeed diğeri Millenicom. Altyapım 75 Mbps destekliyor. İleriki tarihlerde bu 2 firmaya da zam gelecek. Miillenicom'da tahhütlü paket almayı düşünüyordum böylece zamsız fiyatla devam edecektim. Ama böyle bir risk almak da istemiyorum sorun çıkar diye. Netspeed ile arasında kaldım sizce hangisini kullanmalıyım. Hangisi beni hız ve ping bakımından tatmin eder?

Edit: Ve hangisinin müşteri hizmetleri daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet'e yapılan zamdan sonra TurkNet'ten vazgeçtim. Önümde 2 seçenek var biri Netspeed diğeri Millenicom. Altyapım 75 Mbps destekliyor. İleriki tarihlerde bu 2 firmaya da zam gelecek. Miillenicom'da tahhütlü paket almayı düşünüyordum böylece zamsız fiyatla devam edecektim. Ama böyle bir risk almak da istemiyorum sorun çıkar diye. Netspeed ile arasında kaldım sizce hangisini kullanmalıyım. Hangisi beni hız ve ping bakımından tatmin eder?

Edit: Ve hangisinin müşteri hizmetleri daha iyi?
Hangisinin müşteri hizmetlerinin iyi olduğunu bilmiyorum ama NetSpeed taahhütsüz tarifeleri var. Netspeed - Limitsiz Mutluluk bu 99 TL. Daha az fiyata tarifede mevcut, ben olsam NetSpeed tercih ederdim.

Hangisinin müşteri hizmetlerinin iyi olduğunu bilmiyorum ama NetSpeed taahhütsüz tarifeleri var. Netspeed - Limitsiz Mutluluk bu 99 TL. Daha az fiyata tarifede mevcut, ben olsam NetSpeed tercih ederdim.
Netspeed kullanıyorum memnunum. Müşteri desteği de güzel. Davet koduyla gelirsen 12 ay boyunca 5 ₺ indirim alıyorsun. Taahhütde yok
Millenicomda da tahhütsüz varda tahhüt bana biraz daha mantıklı geldi. Yapılan zamdan etkilenmemek adına.

Davet kodum yok sizin varsa atarmisiniz. Geçecek olursam kullanayım.
Netspeed kullanıyorum memnunum. Müşteri desteği de güzel. Davet koduyla gelirsen 12 ay boyunca 5 ₺ indirim alıyorsun. Taahhütde yok
Oyundaki pinglerinizin durumu nedir?

5 yıldır netspeed kullanıyorum bir problem yaşamadım. geçenlerde pinq sorunu olmuştu aradım söyledim 2 güne düzelttiler onu da. tabi şikayetvar.com'da konu açmam da çözüm sürecinin hızlanmasını sağlamıştı :D ama ilgileniyorlar yani aradığınızda muhattap buluyorsunuz her zaman.

Netspeed, Türk Telekom'un internet omurgasını kullanıyor. Millenicom ise Superonline'nin internet omurgasını kullanmaktadır. Oyunlarda alacağınız ping değerleri Millenicom ve Netspeed'de farklılık gösterecektir.

Netspeed, Türk Telekom'un internet omurgasını kullanıyor. Millenicom ise Superonline'nin internet omurgasını kullanmaktadır. Oyunlarda alacağınız ping değerleri Millenicom ve Netspeed'de farklılık gösterecektir.
Millenicomda 2 adet altyapi secenegi var biri yerel altyapi (TT) digeri Superonline. Ve aralarinda fiyat farkıda var. Ama yorumlara bakicak olursak NetSpeed daha agirlikli. 1 ay icinde gececegim NetSpeed'e sorun cikmazssa.

Millenicom'da 2 adet altyapi secenegi var biri yerel altyapi (TT) digeri Superonline. Ve aralarinda fiyat farkıda var. Ama yorumlara bakacak olursak Netspeed daha agirlikli. 1 ay icinde gececegim Netspeed'e sorun cikmazssa.

Millenicom'u Türk Telekom ve Superonline altyapısı üzerinden hizmet alabilirsiniz. Ancak Millenicom sadce Superonline üzerinden yurt dışı bağlantısı sağlamaktadır. Netspeed ise Türk Telekom üzerinden yurt içi ve yurt dışı bağlantısı sağladığı için çoğu oyunlarda düşük ping değerleri almanızı sağlayacaktır.

Geri
Yukarı