NetSpeed vs TürkNet

TürkNet kullanıyorum bağlanma süreci çok uzun sürdü onun dışında 35 Mbps alıyorum 5 upload var.
Hocam ben de başvuru yapalı 1 haft oldu. Daha direkten evime kablo çekmeden kurulum ekiplerini yolladılar. Haliyle internet de olmadığı için kurulumu yapan kişi arıza kaydı açıp gitti. Şimdi evimde TT ekiplerinin gelip bana kablo çekmesini bekliyorum. Pazartesi kurulum yapıldı(Güya). 3 gün oldu daha ses seda yok. Siz bu durumu yaşadınız mı? Kaç gün sürdü? Yada hangi sebeplerden dolayı gecikti sizin bağlantınız? Şimdi memnun musunuz?

Hocam ben de başvuru yapalı 1 haft oldu. Daha direkten evime kablo çekmeden kurulum ekiplerini yolladılar. Haliyle internet de olmadığı için kurulumu yapan kişi arıza kaydı açıp gitti. Şimdi evimde TT ekiplerinin gelip bana kablo çekmesini bekliyorum. Pazartesi kurulum yapıldı(güya). 3 gün oldu daha ses Seda yok. Siz bu durumu yaşadınız mı? Kaç gün sürdü? Ya da hangi sebeplerden dolayı gecikti sizin bağlantınız? Şimdi memnun musunuz?

Aynı mantıkta başvurudan 2-3 gün içinde TürkNet çalışanı kablo bağlamaya geldi fakat benim TTNET'ten kablom mevcuttu bağlamaya başka ekip gelecek dedi o süre içinde bende bilmiyordum hat bağlantısı Türk Telekom'a ait olduğunu. Bu süreçten sonra 2 hafta kadar daha bekledim arıza var hatlarda denip duruldu halbuki TTNET iptal edilene kadar bir arızam yoktu artık araya araya bir hal olunca en son kapattırıp başka markaya geçeceğimi belirttim bundan sonra bağlantım gerçekleşti. Memnun musun diyecek olursan çok memnunum TTNET'te 16'lık paketim olmasına rağmen 8 bile zor aldığım dönemler çoktu ve 72₺ ödüyordum şu an 35'lik paketim var 32-33 civari alıyorum ve bazen 35'lik pakete rağmen testlerde 40 küsurler görüyorum mevcut fiyat 85₺ kadar.
Aynı mantıkta başvurudan 2-3 gün içinde TürkNet çalışanı kablo bağlamaya geldi fakat benim TTNET'ten kablom mevcuttu bağlamaya başka ekip gelecek dedi o süre içinde bende bilmiyordum hat bağlantısı Türk Telekom'a ait olduğunu. Bu süreçten sonra 2 hafta kadar daha bekledim arıza var hatlarda denip duruldu halbuki TTNET iptal edilene kadar bir arızam yoktu artık araya araya bir hal olunca en son kapattırıp başka markaya geçeceğimi belirttim bundan sonra bağlantım gerçekleşti. Memnun musun diyecek olursan çok memnunum TTNET'te 16'lık paketim olmasına rağmen 8 bile zor aldığım dönemler çoktu ve 72₺ ödüyordum şu an 35'lik paketim var 32-33 civari alıyorum ve bazen 35'lik pakete rağmen testlerde 40 küsurler görüyorum mevcut fiyat 85₺ kadar.
bu arada ttnette 0.800 kb uploadım var iken türknette 5 mb alıyorum

bu arada ttnette 0.800 kb uploadım var iken türknette 5 mb alıyorum
image.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı