Netspeed Yeni Tarifelerini Yayınladı

Hocam Hiper Extra 35Mbps e geç kafan rahat etsin. En azından AKK, KOTA gibi şeylerle uğraşmazsın. Ben geçiyorum birazdan. :D

Memnunun hocam. Türknet'ten çok daha iyi emin olun. Altyapımın desteklediği hızı sonuna kadar aldım ben mesela, öneririm.

Hiper Extra 35 'e geçtiğinizde hız testini bizimle paylaşır mısınız ?

Dosya Ekleri

• jjj.jpg
    jjj.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 165
Upload hızlarına nedense iyileştirme getiremiyorlar.Abartı bir upload beklentimiz yok fakat en az 5mbps ve üzeri standart olsa o firmaya millet akın eder.

Bende TTNET'in VDSL2 modemi var.Taahhüdümün bitmesini bekliyorum. Bu modemi kullanabilir miyim?

Upload hızlarına nedense iyileştirme getiremiyorlar.Abartı bir upload beklentimiz yok fakat en az 5mbps ve üzeri standart olsa o firmaya millet akın eder.

Bende TTNET'in VDSL2 modemi var.Taahhüdümün bitmesini bekliyorum. Bu modemi kullanabilir miyim?
Facebook üzerinden sorun benimde TTNET'in modemi var destekliyor .

D-Smart internet, film-dizi, spor paketi kullanıyoruz ve aylık 79 TL ödüyoruz. Acaba Digitürk'e geçip NetSpeed üzerinden 16 MBPS internet mi alsam? Maalesef altyapım en fazla 16 MBPS destekliyor. D-smart pişmanlıktır. Sadece film kanalları güzel gerçi onlar da artık sürekli aynı filmi oynatıp duruyorlar. 2 günde aynı film 4 kere oynuyor. Yazın sözde bütün Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Euroleague maçları falan verilecekti birkaç tanesini izliyoruz oda TRT'den.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı