Netspeed yüksek ping problemi

AcemiTeknocu

Kilopat
Birkaç ay önce sözleşme imzaladık. İlk ay çok güzeldi. 19 Ping ve 0 kopma vardı. 2. ay kopmalar başladı. Söylemememe rağmen modeminizde hata var dediler. Cidden söylüyorum 20 kere bildirmişimdir Facebook grubunda. En sonunda beni banladılar herhalde. Mesaj atamıyorum 2 aydır. LOL oynuyorum. Pingim 19 civarıydı. Artık 60 altı görürsem seviniyorum. Neden böyle? Bir açıklaması var mı? Şimdiden teşekkürler.
( 50 TL 24 VDSL tarifesi )

Son düzenleyen: Moderatör:
Netspeed LOL oyunun'da sıkıntı var bende de sabit 60 ping alıyorum. Firma amatör olunca düzeltemiyorlar.

Oyun oynanmaz hale mi geliyor ? Geçiş yapmayı düşünüyorum .
Netspeed'den bu konuda çok şikayet duyuyorum. Olmasa saniyesinde geçiş yapıcam yoksa.

Bende tek sıkıntı ping ama düzelir diye düşünüyorum firma daha amatör fiyatlar artmadan sözleşme imzalamak lazım.

Oyun oynanmaz hale mi geliyor ? Geçiş yapmayı düşünüyorum .

Bende tek sıkıntı ping ama düzelir diye düşünüyorum firma daha amatör fiyatlar artmadan sözleşme imzalamak lazım.
Sorun sadece LOL'de ping var bende. Benim sevmediğim nokta ise firmada arıza kaydı sürekli açmamıza sağman icraat göstermemeleri. Yok modeminiz bozuk, yok tarafımızdan kaynaklı bir sıkıntı yok, vs.

Sorun sadece LOL'de ping var bende. Benim sevmediğim nokta ise firmada arıza kaydı sürekli açmamıza sağman icraat göstermemeleri. Yok modeminiz bozuk, yok tarafımızdan kaynaklı bir sıkıntı yok, vs.

ama duyduğum kadarıyla genelde doğru oluyor bide sana öyle bişey diyememeleri için daha önceden kontrol yaptırıp yazılı belegen olduğu zaman bişey diyemiyorlar çözmeye çalışıyorlar

Netspeed'e sordum yeni tarifeleri 31 Aralık'a kadar yürürlüğe giricek dediler. Ama daha pahalı olur diye düşünüyorum gerçi AKN'siz 35 Mpbs download 3 veya 4 Mbps upload 65 tl filan olsa yine verilir böyle gözükünce TurkNet'den farksız gözüküyor ama TurkNet kullananların çoğu hız yavaşlaması tarzı problemler yaşıyor hadi bakalım hayırlısı .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı