Netspeed yurt dışı Çıkışları Nasıldır?

quadroxxq

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Neredeyse sürekli Online oyun oynayan birisiyim. Netspeed'in yurt dışı çıkışları (POP) noktaları iyi midir?

TurkNet daha mı iyi yoksa Netspeed mi hocam

Hocam TurkNet denemedim ama bu konuyu gördüm ayrıca ilk kez bağlandıktan sonra istediğiniz ISS'ye kolayca değiştirebilirsiniz.

Ben yıllarca Turknet kullandım, birkaç aydır netspeed kullanıyorum ve yurt dışı sunucularında bariz bir şekilde düşüş var. TR sunucularında da var fakat yurt dışı daha belirgin. LOL'de 30ms alırken ortalama 24 alıyorum şuanda. En büyük rahatlığı CS:GO ve Rocket League'de yaşadım. Bir de sunucuları yurt dışında olan sosyal bir siteyi de de kullanıyorum, onda da pingim düştü ve indirme hızım arttı. Yaşadığın yere yakın birisinden testleri isteyebilirsin.

Ben yıllarca TurkNet kullandım, birkaç aydır Netspeed kullanıyorum ve yurt dışı sunucularında bariz bir şekilde düşüş var. TR sunucularında da var fakat yurt dışı daha belirgin. LoL'de 30ms alırken ortalama 24 alıyorum şu anda. En büyük rahatlığı CS:GO ve Rocket League'de yaşadım. Bir de sunucuları yurt dışında olan sosyal bir siteyi de de kullanıyorum, onda da pingim düştü ve indirme hızım arttı. Yaşadığın yere yakın birisinden testleri isteyebilirsin.

Hocam Valve sunucuları bende hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı