Netspeed'e Zam Geldi!

demircay

Kilopat
Makaleler
1
Netspeed az önce bana böyle bir mesaj gönderdi. Sizlere de gönderdi mi?
Özellikle yeni kullanıcılara da zam var mı?

228TL'lik fiyat uygulaması 1 Haziran'dan itibaren başlayacak.

1682934741814.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1761915

Fixnet'e geçiyorum ben de. Haziran ortası konu da açarım. DC topluluğu da var. 228TL yerine fiber 200 Mbps Fixnet'e 219.90TL olması lazımdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen diğer İSS'ler de zam yapacaktır. Türkiye'de taahhütlü internet almak mantıklı oldu. Hiç değilse belirli süreliğine zamdan etkilenmiyorsun.

Eki Görüntüle 1761915

O kadar önerilen önerdiğimiz Netspeed bak sen. Gerçekten taahhütlü internet almanın en iyi avantajını burada görüyoruz... Zam geleceğini bekliyorduk. Ancak TurkNet gibi internet sağlayıcılarından aşağı kalır yanı kalmamış.

@Lıterhf bu sebepten dolayı taahhütlü internet alınmasını önerdim. Hiç değilse belirli süreliğine zamdan etkilenilmiyor.

Evet dediğiniz doğru fakat vergi zammı yapabildi Türk Telekom'da kendim TT abonesiyim. 97'den 107'e cıktı. Sozleşme Haziran'da bitiyor 200+ fiyat sundular. Çıkacağım dedim.

O kadar önerilen önerdiğimiz Netspeed bak sen. Gerçekten taahhütlü internet almanın en iyi avantajını burada görüyoruz... Zam geleceğini bekliyorduk. Ancak TurkNet gibi internet sağlayıcılarından aşağı kalır yanı kalmamış.

TurkNet zam yapabilir Haziran'da oyle duyumda aldık 300-350TL arası filen.

Saçma bir yorum olmuş. TürkNet 170 TL iken Netspeed 159 TL idi. TürkNet Ocak ayında 250 TL oldu ancak Netspeed Mayıs ayına kadar 159 TL ücretle devam etti. Amazon Prime zammı gibi olmuş işte. Ben Haziran ayında bekliyordum zaten.

Geri
Yukarı