Netspeed'e Zam Geldi!

Forumda ismi yasak olan Konyalı İSS nasıl oluyorda halen 110TL'ye 100mbps satabiliyor anlamıyorum.
1 yıl kullandım iyi internetleri bu arada.

Şu an Kablonet ile görüştüm.

16 Mbps 100 TL'ye var fakat şöyle durumlar var.
20 TL modem ücreti.
1 seferliğine de 420 TL kurulum (bu kurulum sizde olmayabilir) 12 aya bölüyorsun.
Min 155 TL yani. Sizde arayıp sorabilirsiniz.

Şu an Kablonet ile görüştüm.

16 Mbps 100 TL'ye var fakat şöyle durumlar var.
20 TL modem ücreti.
1 seferliğine de 420 TL kurulum (bu kurulum sizde olmayabilir) 12 aya bölüyorsun.
Min 155 TL yani. Sizde arayıp sorabilirsiniz.

Akşamları hız limitleme hatta kapasite sorunu cok var. Pinglerde sorun yaşayıp konu açan var.

Forumda ismi yasak olan Konyalı ISS nasıl oluyorda halen 110TL'ye 100Mbps satabiliyor anlamıyorum.
1 yıl kullandım iyi internetleri bu arada.

Haziran'da zam yiyecek oda.

Vodafone'ye de bakın orası da uyguna geliyor fiber için.

Yurt dışı uplink kullanmaktalar. Kendi akrabamam kullanıyor pingleri tadmin edici olmasa da cok stabil bağlantı veriyor.
Fixnet yılda 1 zam yapmaya özen gosteriyor. Bir de 2009 yıldır bu sektorde. Sistemhost olarak da datacenter llc şirketleri var. Tarifeleri bence ideal. Netspeed 100Mbps tarifesini baz alarak fixnet 200Mbps internet veriyor daha ucuza. Haziran içinde bir zam planı yok aynı zamanda DC topluluğuda var.

Vay arkadaş ya tam taahhüdüm ayın 27'sinde bitiyor. 100 Mbps internet alacağım diye seviniyorum ha bire bir şey oluyor anlamadım gitti. Şansıma tüküreyim.

Eğer ki sozleşmedeki firmanız yüksek fiyat verdiyse fixnet 100-200Mbps fiber tarifesi öneririrm.
Fixneti ilk defa duydum ne yalan söyleyeyim hiç güven vermedi.

Geri
Yukarı