Steam New Cycle çıkış yaptı!

wednesday

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Öncelikler şunu belirtmek isterim, oyun Türk yapımı. Frostpunk havalı hayatta kalma bir oyun. Güzele benziyor oynamadan bilemeyiz.
Normalde 15 dolar ilk hafta çıkışına özel %10 indirim ile 13.50 dolar, o da 406 TL mi ne yapıyor sanırım.
Sizce güzel mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikler şunu belirtmek isterim, oyun Türk yapımı. Frostpunk havalı hayatta kalma bir oyun. Güzele benziyor oynamadan bilemeyiz.
Normalde 15 dolar ilk hafta çıkışına özel %10 indirim ile 13.50 dolar, o da 406 TL mi ne yapıyor sanırım.
Sizce güzel mi?

Bence değmez ama ben bu tür oyunları sevmiyorum zaten örnek gameplay falan varsa onlara bak. Bütçen de yetiyorsa alınabilir.

Oyun türünü sevmiyorum fakat Türk yapımı olduğu için destek olmak adına satın alabilirim belki.

Bu oyun türü ülkemizde çok tutan bir tür değil zaten neden bu türde bir oyun yapmışlar anlamadım 🤔

Bana da fiyatı yüksek geldi, indirimsiz fiyatı Frostpunk ile aynı. Şirkete başarılar dilerim ancak bu ture girecek olsam ya su siralar iyi indirime giren Frostpunk'i alir, ilkini oynadiysam da ikincisini beklerdim. Ben, Türkiye'de yasayan bir vatandas olarak 400 kusur lira vermezdim. Belki yabancilar 15 dolar verebilir.

Son düzenleme:
Oyun türünü sevmiyorum fakat Türk yapımı olduğu için destek olmak adına satın alabilirim belki.

Bu oyun türü ülkemizde çok tutan bir tür değil zaten neden bu türde bir oyun yapmışlar anlamadım 🤔

2024 yılında 400 TL'ye bile "ovv çok pahalı" diyenler için öyle yapmışlardır. Şu ortamda hangi Türk yapımcı bu ölücüleri hedefleyen oyun yapmak ister?

2024 yılında 400 TL'ye bile "ovv çok pahalı" diyenler için öyle yapmışlardır. Şu ortamda hangi Türk yapımcı bu ölücüleri hedefleyen oyun yapmak ister?
Başka bir konuda yazdığım şeyi burada da yazacağım, 1.5-2 saatlik dandirik sinema biletleri bile 200 TL civarına gelmiş. Dışarda kahve içmek istesen 80-120 TL aralığında. O yüzden bir oyun için 400 TL fiyatlandırma gayet iyi bir seviyede. Oyunu 30 dolara çıkarmışlar ve bizim için önerilen fiyatı kullanıp 15 dolara çekmişler. Üstüne bir de %10 çıkış indirimi var.

Ayrıca bu oyunun Türk yapımı olduğunu bilmiyordum, bu tür oyunları çok sevmediğim için farkında değildim. Şu an 2000 kişi oynuyor o açıdan sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı