Newegg.com Güvenilir Bir Alışveriş Sitesi mi?

• Konuyu başlatan TMS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 76
  • Görüntüleme 12B
Şu sorunların en genel kaynağı;kredi katına ait verdiğiniz adresle, kredi kartının kayıtlı adresinin veya telefon numarasının farklı olmasından kaynaklanıyor. Ama newegg size sebebini yollayan bir mail atsın orda gerçek sorunu görebiliriz. Bu zaman zarfında siz de bankanızı arayarak olayı anlatın ve bankamla görüşmemi istediler diyin. Onlarda kendilerinden olan bir şey ise anlatırlar. Bu arada refund olduğu zaman bazı bankalar aradaki kur farkını önce iade etmiyor yani sizin aldığınız tutarlar iade edilen tutar bir olmuyor bunun için fark oluşursa eğer bankayı arayarak kur farkının iadesini istiyorum diyin.
Cevap geldi. Sorunun banka yüzünden olması garip. Bu banka sorununu çözersem yeniden önceki siparişin aynısını (indirimli halini)verebilir miyim ?
Screenshot_2019-01-04-22-52-18-849_com.google.android.gm.jpg

Cevap geldi. Sorunun banka yüzünden olması garip. Bu banka sorununu çözersem yeniden önceki siparişin aynısını (indirimli halini)verebilir miyim ?
Eki Görüntüle 357305
Aynı sorun benim başıma amazon da gelmişti. Black Friday de çok güzel ürünler almıştım. İndirim bittiği zaman siparişlerim iptal oldu ve bana tekrar almamı söylediler tekrar aldığımda fiyat uçmuştu. Yani indirimli fiyatlar bittiyse indirimli olarak tekrar alacağınızı sanmıyorum. Böyle sorun yaşamamak için kredi kartına ait adres ve telefon doğru girmek gerekiyor. Bankanızı arayın ve bu bilgileri öğrendikten sonra başka zaman satın alın.

Aynı sorun benim başıma amazon da gelmişti. Black Friday de çok güzel ürünler almıştım. İndirim bittiği zaman siparişlerim iptal oldu ve bana tekrar almamı söylediler tekrar aldığımda fiyat uçmuştu. Yani indirimli fiyatlar bittiyse indirimli olarak tekrar alacağınızı sanmıyorum. Böyle sorun yaşamamak için kredi kartına ait adres ve telefon doğru girmek gerekiyor. Bankanızı arayın ve bu bilgileri öğrendikten sonra başka zaman satın alın.
Kredi kartına ait adres ile sipariş vereceğim yerin adresi aynı mı olmak zorunda. Eğer böyleyse çok saçma olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı