Newegg.com Güvenilir Bir Alışveriş Sitesi mi?

• Konuyu başlatan TMS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 76
  • Görüntüleme 12B
@TMS Benim ürün hala Amerika'da. 5 gün geç yola çıktı ve hala Amerika'da. Neden böyle bir şey yaşadım bilmiyorum. Durumu nasıl ürünün? Kasada denediniz mi?
Önce eski sistemde denedim ve çalıştığına emin olduktan sonra yeni sisteme bağladım. Gayet iyi bir ürün sessiz çalışıyor. KCAS'tan sonra seviye baya yükseldi. Ürün seyahat geçmişini FedEx'ten yollar mısınız buraya

@TMS
FEDEX.jpg

Hocam newegg ürünü size 25'nde göndermiş. FedEx ile ilgili bir durum şuan. FedEx'i arayın 444 9 339 kargo takip numaranızı soracaklar onlar daha detaylı bilgi verir. Benim anladığım kadarıyla Amerikadan çıkmış, Fransa'ya geliyor kargolar. Orası biraz karışık şuan belki de güncelleme yapılmamış. Arayıp bir sorun.

@TMS
Bugün öğlen 2 gibi teslim aldım. Ürünü iyi paketlemişler. FedEx gayet hızlı getirdi aslında ama başta bir 5 gün neden bekledim onu bilmiyorum. Kapalı kutu jelatinli daha açmadım. Kutuda ezik yok bakalım umarım sorun çıkarmaz.

@TMS
Bugün öğlen 2 gibi teslim aldım. Ürünü iyi paketlemişler. FedEx gayet hızlı getirdi aslında ama başta bir 5 gün neden bekledim onu bilmiyorum. Kapalı kutu jelatinli daha açmadım. Kutuda ezik yok bakalım umarım sorun çıkarmaz.
Konu açarsanız çoğu kişinin yararına olur. Ben de İ7 8700'lü bir sistem almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı