Newegg.com Güvenilir mi?

Trmgn1

Hectopat
Daha fazla  
Newegg websitesinden MSI GTX 1060 6G modelini satın almak istiyorum. Ürün Türkiye'deki fiyatından 900 TL daha düşük ve Kargo+Vergiler ile 1407 TL, yani Türkiye fiyatından yaklaşık 600 TL daha düşük. Alışveriş yapan kişileri tanıyorum ama güvenemedim. Sizce güvenilir mi?

Newegg websitesinden MSI GTX 1060 6G modelini satın almak istiyorum. Ürün Türkiye'deki fiyatından 900 TL daha düşük ve Kargo+Vergiler ile 1407 TL, yani Türkiye fiyatından yaklaşık 600 TL daha düşük. Alışveriş yapan kişileri tanıyorum ama güvenemedim. Sizce güvenilir mi?
Fiyat zaten normal şu anda bitcoin nedeniyle ekran kartları fırlamış durumda. Bu yüzden bazı modeller çok uçuk fiyatlara satılıyor. Ama sizin söylediğiniz kartın fiyatı normal bir seviyede eğer istiyorsanız alınabilir fiyat konusunda sizin söylediğiniz gibi bir durum yok.
Siteye gelirsek bildiğim veya hakim olduğum bir site değil bu yüzden bir şey söylemekten çekiniyorum. Ama adını duymuşluğum var...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı