Newegg.com'dan alışveriş yapmak

slim_shady

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Newegg'den bu ürünleri almak istiyorum fakat:
  • Vergileri newegg mi ödüyor?
  • Gümrüğe takılır mı?
  • Gümrüğe takılırsa ne yapmam gerekiyor?
pr1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu başlığı okuyun derim. Gümrükle ilgili birçok sorun yaşayan ve vergi çıkartılanlar var. (aslında vergi değil, bizim çakal kargo firmaları ücret uyduruyor diyen de var)

Şu başlığı okuyun derim. Gümrükle ilgili birçok sorun yaşayan ve vergi çıkartılanlar var. (aslında vergi değil, bizim çakal kargo firmaları ücret uyduruyor diyen de var)
Bu, 1,5 yıllık bir konu. Newegg çok değişti. Son zamanlarda sıkıntı yaşayan görmedim. Ben de ekran kartı düşünüyorum da hangi kartı seçmem gerektiğine karar veremedim bir türlü.

Umarım sorun çıkmaz, çıksa da o zamanlarda bile ilgilendiklerine göre yine ilgilenirler. İngilizceyle ilgili desteğe ihtiyacın olacağı bir durum olursa bana yazabilirsin.
Ekran kartı olarak sisteminle en uyumlu parçaya bak, technopat youtube kanalından izle.

Umarım sorun çıkmaz, çıksa da o zamanlarda bile ilgilendiklerine göre yine ilgilenirler. İngilizceyle ilgili desteğe ihtiyacın olacağı bir durum olursa bana yazabilirsin.
Ekran kartı olarak sisteminle en uyumlu parçaya bak, technopat youtube kanalından izle.
ingilizcem var ama yinede çok teşekkürler:) yakın bir zamanda sistemi almayı planlıyorum ekran kartı konusunda rx 590 kullanmayı düşünüyorum. bütçem sınırlı o sebeple f/p ürün topluyorum

Geri
Yukarı