Nexus 5 vs LG G2 Hangisinin Yazılım Desteği Daha İyi?

• Konuyu başlatan Technogamer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
Yazılım anlamında Nexus 5 doğal olarak daha üstün ancak kamera performansı ve kasa tasarımı olarak G2 daha üstün. Telefonu alacaksanız benim tavsiyem G2 olacaktır.

Dostum nexus 5 dünyadaki en stabil ve güncelleme destekli telefondur, bu soruyu sorman bile hata

Bende senin gibi düşünüyorum. G2'nin bataryası ve kamerası daha iyi olduğu için kafam karışık. Eğer G2 yazılım desteği bakımından iyi ise G2 alayım diyorum. Değilse Nexus 5 daha uzun ömürlü.

Dostum şöyle birşey var, G2 nin 3000 mAh bataryası var, nexus 5 in 2700, fakat g2 nin arka planında çalışan onlarca uygulama yüzünden hem sarj çok yiyor, hemde sana verilen 2 GB ramin 600 700 mblık kısmını kullanıyorsun, fakat nexus 5 te ise saf android olması nedeniyle arka planda çalışacak gereksiz uygulama bulunmadığı için çok rahat 1 günü çıkartıyor, ve güncellemede cabası,

Aslında mantıklı düşünüyorsunuz. Bu arada hatırlatayım Nexus 5 2300 mAh bataryaya sahip. Kamera konusunda düşünceniz nedir? Fark büyük mü?

Aslında mantıklı düşünüyorsunuz. Bu arada hatırlatayım Nexus 5 2300 mAh bataryaya sahip. Kamera konusunda düşünceniz nedir? Fark büyük mü?

Pardon 2700 diye aklımda kalmış, Şöyle bi istatistik var, 2600 S4 2300 nexus 5 , aralarında 9 dakika var. ben gün içinde çok fazla oyun oynayan birisi değilim, internette gezip müzik dinliyorum ve xperia z kullanıyorum çok rahat çıkarıyorum 1 günü, G2 ye sıcak bakmama sebebim tasarımıydı, Xperia z ile nexus 5 arasındaydım Z den yana kullandım tercihimi, 3. gününde üzücü bi şekılde hoparlörünün su alması sebebiyle garantiye iade talep ettim, umarım sonuçlanacak gibi. Dediğim gibi, Nexus 5 benim daha hosuma gıdıyor, bataryası sorun çıkarmaz :cool:

Pardon 2700 diye aklımda kalmış, Şöyle bi istatistik var, 2600 S4 2300 nexus 5 , aralarında 9 dakika var. ben gün içinde çok fazla oyun oynayan birisi değilim, internette gezip müzik dinliyorum ve xperia z kullanıyorum çok rahat çıkarıyorum 1 günü, G2 ye sıcak bakmama sebebim tasarımıydı, Xperia z ile nexus 5 arasındaydım Z den yana kullandım tercihimi, 3. gününde üzücü bi şekılde hoparlörünün su alması sebebiyle garantiye iade talep ettim, umarım sonuçlanacak gibi. Dediğim gibi, Nexus 5 benim daha hosuma gıdıyor, bataryası sorun çıkarmaz :cool:

Anladım batarya konusunu. Peki kamerası nasıl? Telefonun var mı böyle bir kamera testi? Kamerası da işimi görebilecek seviyedeyse Nexus 5 alacağım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı