NFS Most Wanted 0x4C7 hatası

PoseidoN_T

Centipat
Daha fazla  
Need fo Speed Most Wanted adlı oyunu Steam uygulaması üzerinden satın alıp oynamak için açmak istediğimde karşılaştığım sorundur. Bununla ilgili ne yapabilirim? Ek olarak da 2. resimde ki gibi uygulama bulunamadı hatası veriyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-10-28_202340607.png
    resim_2022-10-28_202340607.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 393
  • resim_2022-10-28_202611645.png
    resim_2022-10-28_202611645.png
    138 KB · Görüntüleme: 323
Son kozumu oynuyorum. Aklima cidden baska bir şey gelmiyor. Hata raporuna baktigimda gözüme carpan bir şey oldu.

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Need for Speed(TM) Most Wanted\Core\Activation.dll

Burada activation.dll mevcutken;

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Need for Speed(TM) Most Wanted\Activation.dll

Bu konumda activation.dll bulunamadi diyor. Arastirdigimda ise bu dosyanin eksik olmasindan ötürü oyunu baslatamadigini söyleyenler olmus. Dosya dogrulama ise yaramadigi icin sizden yukaridaki konumda bulunan dosyayi kopyalayip ayrıyeten alttaki konuma atmanizi rica edecegim. Sorunu böyle cözen de olmus.

Internetten indirip atmayacaksiniz. Dikkatinizi cekerim. Bahsettigim konumdan kopyalayip öyle ekleyin.

:) yine olmadı. Yine de çok çok teşekkürler ben artık pes ettim ve oyunu iade ediyorum.

Sistemim gayet iyi ve sağlıklı bir sistem. Ekran kartı sürücüsünü daha bugün güncelledim. Gamepad gibi aygıtlarda takılı değil kulaklık ve mouse benzeri şeyler sayılmıyor ise tabii.

Yine olmadı. Olmayada niyeti yok gibi. İade konusunda düşünmeye başladım artık.

Bir cözüm buldunuz mu aynı problemi bende yaşıyorum

Son kozumu oynuyorum. Aklima cidden baska bir sey gelmiyor. Hata raporuna baktigimda gözüme carpan bir sey oldu.

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Need for Speed(TM) Most Wanted\Core\Activation.dll

Burada activation.dll mevcutken;

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Need for Speed(TM) Most Wanted\Activation.dll

Bu konumda activation.dll bulunamadi diyor. Arastirdigimda ise bu dosyanin eksik olmasindan ötürü oyunu baslatamadigini söyleyenler olmus. Dosya dogrulama ise yaramadigi icin sizden yukaridaki konumda bulunan dosyayi kopyalayip ayriyeten alttaki konuma atmanizi rica edecegim. Sorunu böyle cözen de olmus.

Internetten indirip atmayacaksiniz. Dikkatinizi cekerim. Bahsettigim konumdan kopyalayip öyle ekleyin.
alttaki kodu tam olarak nereye atıcam söylermisiniz

Need fo Speed Most Wanted adlı oyunu Steam uygulaması üzerinden satın alıp oynamak için açmak istediğimde karşılaştığım sorundur. Bununla ilgili ne yapabilirim? Ek olarak da 2. resimde ki gibi uygulama bulunamadı hatası veriyor.

Hocam çözümünü buldum umarım iade etmemişsinizdir. Steam'de rehber bölümünde bu sorunla alakalı bir çözüm paylaşmışlar. Sayfa burası;

Oyunun klasörüne gelin yeni bir klasör açın adını da en_us yazın sonra bu linkte ki dosyaları alıp bu klasörün içine atın oyuna girin ben şu an sorunsuz oynuyorum aynı sorunu yaşıyordum çünkü.

Bir cözüm buldunuz mu aynı problemi bende yaşıyorum

alttaki kodu tam olarak nereye atıcam söylermisiniz

Hocam çözümünü buldum umarım iade etmemişsinizdir. Steam'de rehber bölümünde bu sorunla alakalı bir çözüm paylaşmışlar. Sayfa burası;

Oyunun klasörüne gelin yeni bir klasör açın adını da en_us yazın sonra bu linkte ki dosyaları alıp bu klasörün içine atın oyuna girin ben şu an sorunsuz oynuyorum aynı sorunu yaşıyordum çünkü.

Maalesef ki iade ettim yine de teşekkürler:)

Aynı durum Battlefield V oynamaya çalıştığımda başıma geldi. Steam üzerinden açmaya çalışınca bu hatayı verdi. Direkt olarak EA uygulamasına girip ordan çalıştırdım sorun çözüldü.

Geri
Yukarı