NFS Most Wanted 0x4C7 hatası

PoseidoN_T

Centipat
Daha fazla  
Need fo Speed Most Wanted adlı oyunu Steam uygulaması üzerinden satın alıp oynamak için açmak istediğimde karşılaştığım sorundur. Bununla ilgili ne yapabilirim? Ek olarak da 2. resimde ki gibi uygulama bulunamadı hatası veriyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-10-28_202340607.png
    resim_2022-10-28_202340607.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 394
  • resim_2022-10-28_202611645.png
    resim_2022-10-28_202611645.png
    138 KB · Görüntüleme: 324
Olay görüntüleyicisi ne diyor? Windows logosuna sag tiklayip olay görüntüleyicisi deyin, buradan Windows günlükleri, ardindan uygulama sekmesine tiklayin. Oyunun acilmadigi anda hata verip vermedigine bakin.

Bir baska secenek olarak ise hata raporu alabilirsiniz.

Son şans olarak hata raporunu deneyeceğim.

Hata raporunu çıkarttım nasıl gönderebilirim?

Olay görüntüleyicisi ne diyor? Windows logosuna sag tiklayip olay görüntüleyicisi deyin, buradan Windows günlükleri, ardindan uygulama sekmesine tiklayin. Oyunun acilmadigi anda hata verip vermedigine bakin.

Bir baska secenek olarak ise hata raporu alabilirsiniz.

Hata raporunu çıkarttım nasıl gönderebilirim?

Son düzenleme:
Son kozumu oynuyorum. Aklima cidden baska bir sey gelmiyor. Hata raporuna baktigimda gözüme carpan bir sey oldu.

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Need for Speed(TM) Most Wanted\Core\Activation.dll

Burada activation.dll mevcutken;

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Need for Speed(TM) Most Wanted\Activation.dll

Bu konumda activation.dll bulunamadi diyor. Arastirdigimda ise bu dosyanin eksik olmasindan ötürü oyunu baslatamadigini söyleyenler olmus. Dosya dogrulama ise yaramadigi icin sizden yukaridaki konumda bulunan dosyayi kopyalayip ayriyeten alttaki konuma atmanizi rica edecegim. Sorunu böyle cözen de olmus.

Internetten indirip atmayacaksiniz. Dikkatinizi cekerim. Bahsettigim konumdan kopyalayip öyle ekleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı