NFS Most Wanted 2012 İncelemesi

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Bugün ultra sıkıldım. Bir inceleme daha yapıyorum o yüzden. 🙂 Şimdi inceleyeceğim oyun Most Wanted 2012. Bol bol 2005 ile kıyaslayacağım.
Most Wanted 2012 Nedir?
Hepimizin bildiği NFS serisinin yenilenmiş Most Wanted olacak oyunuydu. Ama 2005 Most Wanted ile alakalı zerre bir şey yok.
Grafikler
Çok iyi de değil, çok kötü de değil. Günü kurtaracak düzeyde. 2005 gibi değil açıkcası. Bir değişik grafikler.
Araç Sürme
Tam anlamıyla rezalet. Zerre zevk yok. 2005'de ne güzeldi be.
Araçlar
Sokakta terk edilmiş araçlar bulabiliyoruz. Bu güzel bir özellik. Genel olarak karışık bir sistem üzerine ilerliyor.
Modifikasyon
Modifiye olayıda berbat. Çeşitlilik kötü. Sevmedim. 2005'e hiç benzemiyor.
Harita, Çevre

Demiştim sokakta arabalar bulabiliyoruz. Bir tek bunu sevdim. 2005'dekine kıyasla rampa olayına önem vermişler. Uçuk kaçık yerlerden atlayabiliyoruz. Oyunda sadece rampa ve sokakta araç bulma olayını sevdim zaten.
Bu Kadar mı?
Aslında Most Wanted 2012 olamamış bir oyun. İnceleyeceğimiz fazla bir şey de yok. Elle tutulur bir tarafı yok. Most Wanted demek bile asıl oyuna hakaret. '' Most Wanted 2005 tuttu, bunuda Most Wanted 2012 yaparsak tutar'' kafasıyla yapılmış bir oyun. Steam fiyatı 129TL. İndirimde 30TL'ye almış olmam lazım. Kesinlikle pişmanım. 1TL bile fazla bu oyun için. FH4 bile şu an 60TL. Tamamen para cukkalamak için yapılmış.
Almayın, aldırmayın.

Zamanında bedava olmuşdu. Kesinlikle almayın!
Söylemek istemiyorum ancak crackli oynasanız bile eski zevki bulamazsınız.
NFS son çıkan oyunu mw 2005'dir ondan sonra başka bir NFS oyunu çıkmamışdır.

Zamanında bedava olmuşdu. Kesinlikle almayın!
Söylemek istemiyorum ancak crackli oynasanız bile eski zevki bulamazsınız.
NFS son çıkan oyunu mw 2005'dir ondan sonra başka bir NFS oyunu çıkmamışdır.
2005 satıştan kaldırılmasa onu alır oynarımda... Yok ki Steam'de.

Ben sevmiştim bu oyunu. Ha elbette 2005 olan değil ama yani bileyim sevmiştim işte. 😃 grafikleri, sevilmeyen araba mekanikleri benim hoşuma gitmişti.

Oynayınca güzel tabii ki. 1 ay kadar önce Need for Speed Payback aldım oynadım biraz güzel dedim iyi oyun yapmışlar. Sonra dün NFS Underground 2 indirdim ve çok iyi ya Payback falan yalan eskiyi oynayınca anlıyorsun.

Hot Pursuit oynayın. Ben küçükken iPad'imde baya oynardım... Özlüyorum cidden o zamanları. PS3'ümde de oynardım Most Wanted'ı. Nedense o zamanlar oyunun kötü olduğu görmedim. Remastered'ı çıktı bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı