NFS MW ekrana sığmıyor

Bir sorun oldu modu indirdiğimde bir şey yoktu kariyere girdim oynatmıyordu araba falan ilerlemiyordu vites falan attım olmadı oyunu sildim yeniden yükledim modu kurmadan oyuna girdim bir şey yoktu modu kurup girdim oyuna girdiğim an atmaya başladı.

Bir sorun oldu modu indirdiğimde bir şey yoktu kariyere girdim oynatmıyordu araba falan ilerlemiyordu vites falan attım olmadı oyunu sildim yeniden yükledim modu kurmadan oyuna girdim bir şey yoktu modu kurup girdim oyuna girdiğim an atmaya başladı.
Scripts klasörün içinde .ini dosyası varmış onun içinden çözünürlüğü ayarladın mı? ResX'in yanına 1920, ResY'nin yanına 1080 yazman gerek.

Scripts klasörün içinde. İni dosyası varmış onun içinden çözünürlüğü ayarladın mı? Resx'in yanına 1920, Resy'nin yanına 1080 yazman gerek.

Kendi monitörümün çözünürlüğünümü yazacağım yoksa senin dediğin gibi mi yazacağım.

Scripts klasörün içinde. İni dosyası varmış onun içinden çözünürlüğü ayarladın mı? Resx'in yanına 1920, Resy'nin yanına 1080 yazman gerek.

İni dosyası yok nfsmw_res ve nfsMW2005_Widescreen_fix. Asi dosyaları var.

Kendi monitörümün çözünürlüğünümü yazacağım yoksa senin dediğin gibi mi yazacağım.

İni dosyası yok nfsmw_res ve nfsMW2005_Widescreen_fix. Asi dosyaları var.
Demin yine indirdim ve .ini uzantılı bir dosya var. Olmadığına emin misin?

Evet sadece dediğim iki dosya var.
Ekran Görüntüsü (5).png

Script dosyasının içinde bunlar yok mu?

Oyunun dosya konumundaki script dosyasında dediğim iki dosya var bana indirin dediğiniz dosyada bunlar var. Bana indir dediğin dosyadaki şeyleri ben direkt oyunun dosya konumunu açıp oraya attım.
Ben indirdim nfsmw_res dosyası yok. Doğruyu indirdiğine emin misin?

Geri
Yukarı