NFS serisi neden ilgi görmüyor?

Daha fazla  
Payback bitirdim, Heat'a başladım. Kime sorsam kötü, oynanmaz diyordu. Gece yarışları, oyun akıcılığı, oynanışı gayet standart. Müziklerine diyecek söz bulamıyorum. Araba oyununda egzozdan "Vutututu" sesi dinlemek varken, oyunun müzik sesini son ses açıp kafa sallayarak oynattığını bilirim NFS Heat'ın. Payback Full arcade, Asphalt 8 oynar gibi mobil oyun oynanışı vardı. Forza Horizon 4'ten döndüm NFS serisine. Underground sonrasında seriyi bırakan tayfaların yorumları merak ediyorum. Sizin düşünceleriniz neler? Sizce neden ilgi görmedi son çıkan NFS oyunları?

Payback bitirdim, Heat'a başladım. Kime sorsam kötü, oynanmaz diyordu. Gece yarışları, oyun akıcılığı, oynanışı gayet standart. Müziklerine diyecek söz bulamıyorum. Araba oyununda egzozdan "vutututu" sesi dinlemek varken, oyunun müzik sesini son ses açıp kafa sallayarak oynattığını bilirim NFS Heat'ın. Payback Full arcade, Asphalt 8 oynar gibi mobil oyun oynanışı vardı. Forza Horizon 4'ten döndüm NFS serisine. Underground sonrasında seriyi bırakan tayfaların yorumları merak ediyorum. Sizin düşünceleriniz neler? Sizce neden ilgi görmedi son çıkan NFS oyunları?

Heat o kadar kötü değil lakin Forza Horizon 4-5 varken veya Assetto Corsa hele direksiyon setiniz varsa NFS asla aranmaz hiç gerçekçi değil çünkü eskiden de gerçekçi değildi ama bir güzelliği vardı NFS serisini tabiri caizze mahvettiler son bir heat biraz güzeldi işte artık güzel yapamıyorlar seriyi toparlamak için iyi bir oyun sürmeleri lazım piyasaya.

İlgi görmemesi gayet normal. Geçen ay NFS 2015'i bitirdim. Denildiği kadar eksik bir oyun. Gerçektende söylenilen gibi bu oyundan sonra bozmuşlar. Asıl ilgi görmeme sebebi sürekli farklı şeyler denemeleri olabilir. Örneğin unbound. Çizgi film gibi bir şey olmuş. Onun gibi bir projeye kafa yoracaklarına remaster yapsalardı en beğenilen oyunlara bir ihtimal seri yükselebilirdi.

Payback bitirdim, Heat'a başladım. Kime sorsam kötü, oynanmaz diyordu. Gece yarışları, oyun akıcılığı, oynanışı gayet standart. Müziklerine diyecek söz bulamıyorum. Araba oyununda egzozdan "Vutututu" sesi dinlemek varken, oyunun müzik sesini son ses açıp kafa sallayarak oynattığını bilirim NFS Heat'ın. Payback Full arcade, Asphalt 8 oynar gibi mobil oyun oynanışı vardı. Forza Horizon 4'ten döndüm NFS serisine. Underground sonrasında seriyi bırakan tayfaların yorumları merak ediyorum. Sizin düşünceleriniz neler? Sizce neden ilgi görmedi son çıkan NFS oyunları?

Hocam Need for Speed Most Wanted ve Underground 2 serilerinden sonra tatsız gelmeye başladı o Most Wanted'ın tadı bir ayrıydı

Unbound çok güzel bir oyun bu arada. He tabii 1000 TL etmez orası ayrı konu ben Epic'te 100'e aldım.

Heat o kadar kötü değil lakin Forza Horizon 4-5 varken veya Assetto Corsa hele direksiyon setiniz varsa NFS asla aranmaz hiç gerçekçi değil çünkü eskiden de gerçekçi değildi ama bir güzelliği vardı NFS serisini tabiri caizze mahvettiler son bir heat biraz güzeldi işte artık güzel yapamıyorlar seriyi toparlamak için iyi bir oyun sürmeleri lazım piyasaya.

Gamepadim var. Forza Horizon başyapıt bana göre tabii de Assetto Corsa'da yapacak aktivite yok. Freeroam, public sunucuda takılma, drift vs hep tek düze gidiyor. 20. Saatte bırakmıştım. Hikayeli yarış oyunu alayim dedim, sardı hafiften NFS serisi.

İlgi görmemesi gayet normal. Geçen ay NFS 2015'i bitirdim. Denildiği kadar eksik bir oyun. Gerçektende söylenilen gibi bu oyundan sonra bozmuşlar. Asıl ilgi görmeme sebebi sürekli farklı şeyler denemeleri olabilir. Örneğin unbound. Çizgi film gibi bir şey olmuş. Onun gibi bir projeye kafa yoracaklarına remaster yapsalardı en beğenilen oyunlara bir ihtimal seri yükselebilirdi.

NFS Hot pursuit Remastered geldi. Yarışta önüne araba NPC'si spawnlanıyor, kaza yaptırıyor. 10 15 yıllık oyunlara Remastered getirip para avcısı olmasalar, önem verilerek iş yapılsa keşke.

Gamepadim var. Forza Horizon başyapıt bana göre tabii de Assetto Corsa'da yapacak aktivite yok. Freeroam, public sunucuda takılma, drift vs hep tek düze gidiyor. 20. saatte bırakmıştım. Hikayeli yarış oyunu alayim dedim, sardı hafiften NFS serisi.

NFS hot pursuit Remastered geldi. Yarışta önüne araba NPC'si spawnlanıyor, kaza yaptırıyor. 10 15 yıllık oyunlara Remastered getirip para avcısı olmasalar, önem verilerek iş yapılsa keşke.

Unboundu Epic indirimlerinde alıp deneyin. Sarabilir hikaye arıyor iseniz.

Unbound çok güzel bir oyun bu arada. He tabii 1000 TL etmez orası ayrı konu ben Epic'te 100'e aldım.

İndirimde almayı düşünüyordum. Kaç saat sürüyor hikaye?

Unboundu Epic indirimlerinde alıp deneyin. Sarabilir hikaye arıyor iseniz.

NFS Payback, heat hikayesi cacıktı, unbound kaliteli mi cidden?

İndirimde almayı düşünüyordum. Kaç saat sürüyor hikaye?

NFS Payback, heat hikayesi cacıktı, unbound kaliteli mi cidden?

Yani ben Enis Kirazoğlu'ndan gördüğüm için ilgimi çekmişti aldım 2 3 saat geçirdim beğendim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Enis Kirazoğlu anlatmış. Kısaca intikam hikayesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı