Epic Games NFS Unbound 168 TL

Elbet bulacağım o ayarı :D
Yok muymuş, herkes kapatılıyor diyordu. Ben oyunun gameplayini izlerken eğleniyorum, fiyatı görünce alsam mı diyordum ama kapatılmıyor mu? Alırsam kapatarak oynarım diyordum...

@totra_proska harbiden yokmuş, oyun çıkmadan önce şöyle bi video görmüştüm de kapatılıyor sanmıştım. Bu video ne o zaman?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok muymuş, herkes kapatılıyor diyordu. Ben oyunun gameplayini izlerken eğleniyorum, fiyatı görünce alsam mı diyordum ama kapatılmıyor mu? Alırsam kapatarak oynarım diyordum...
Drift dumanları vs kapanıyor herhalde ama yüksek hızlardayken ışıkların uzamasını kapatamadım.
Alışıyorsun gerçi.

oyun çıkmadan önce şöyle bi video görmüştüm de kapatılıyor sanmıştım. Bu video ne o zaman?
Böyle bir ayar bulamadım, 7GB güncelleme geldiğinden girip bakamıyorum :D

Evet, açıklamada 3. parti uygulama ile kaldırıldı yazmışlar. Oraya bakmamıştım.
Drift dumanlarını modsuz kapatabiliyorsun, orjinal effect seçince normale dönüyor.
Diğer efektlerin kapanmaması kötü olmuş.

Oyunun güncelleme bitince bakalım belki ayar vs gelmiştir, yazarım buraya.

Drift dumanlarını modsuz kapatabiliyorsun, orjinal effect seçince normale dönüyor.
Diğer efektlerin kapanmaması kötü olmuş.

Oyunun güncelleme bitince bakalım belki ayar vs gelmiştir, yazarım buraya.
Yine de izlediğim oynanış videolarında ben oyunu sevdim ya, son iki oyundan daha iyi bence. İlk defa alsam mı diye düşündüğüm bi NFS oyunu oldu yani son 10 yıldır.

Dün almıştım iade edip standart alacağım arabalar bayağı bir kötüymüş
Bende palace edition aldım daha giremedim oyuna, arabaların nesi kötü ?

@Lee Yubin Evet tüm efektler kapanıyor, güncellemeyle gelmiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı