Oyun NFS Unbound Epic Games'te 539TL

Hocam daha önce hiç denemedim direksiyon yalnız gamepade göre daha zor olacağını düşünüyorum.

Çok daha zevkli hocam bundan emin olabilirsin, normal de araba kullanmayı biliyorsan zorluk olmaz. Fiyatlar malesef uygun değil ülkemiz de, ama ona rağmen almayı düşünüyorum ilk fırsatımda.

Paycell uygulamasından Epic Games kampanyasına katılırsanız 500tl üzeri oyun alışverişine 100tl bakiye ve de ilk kullanıma özel 20tl bakiye kazanmış olarak oyunu 419tlye getirebilirsiniz.

Oyunu offline olarak arkadaşımın hesabından bitirmiştim fakat Online etkinlikleri dikkatimi çekince hazır 420tlyi de yakalamışken almak istedim. Açıkçası Epic işlemci kullanımı probleminden vs. hiç içime sinmiyordu ama oyunu alınca sizi direkt EA Play'e yönlendirdiği için(ki Steam'den de alsanız bu böyle) Epic ile muhattap olmuyorsunuz bile oyun esnasında da işlemci kullanımına baktığımda Epic %0.1 falandı.

Şu Epic Games ne büyük şirket yav.

Umarım her yıl bu %25 kampanyasını yapar.

Bazen büyüklükte işe yaramıyor çok destekledim ama yeter da milyar dolar kazanıp bir tarafım gibi laucher yapıyorlar rezalet firma daha tölerans göstermem zamanında Steam'i bile geçer diyordum ama adamlar daha laucher değiştiremediler Steam bebeğim seviyorum seni.

Bazen büyüklükte işe yaramıyor çok destekledim ama yeter da milyar dolar kazanıp bir tarafım gibi laucher yapıyorlar rezalet firma daha tölerans göstermem zamanında Steam'i bile geçer diyordum ama adamlar daha laucher değiştiremediler Steam bebeğim seviyorum seni.

Launcher takıntım yok ya. Ama yavaş yavaş Launcher'ı yenilediklerini görüyorum. Zamanla düzeltirler.

Steam ile kıyaslamak çok saçma. Steam yılların devi. Steam'in de ilk zamanlarını görseniz ne haldelerdi.

Geçmiş indirim dönemlerinde verdiği 60/80 kuponu veya 130/200 kuponu daha iyiydi hocam ya fakat yine de kupon vermesi sevindirici.

%25'te tatlı geldi hocam. 1000TL harcama yapsan 250TL'yi onlar ödüyor.

Geri
Yukarı