NFS unbound kırılır mı?

Oyun indir VIP'den 100'den fazla oyun indirdim tek bir sorun yaşamadı. Oyun indir VIP'den devamm.

Dostum sırrımızı açıkladın...

Neye göre sorun yaşamadığınızı söylüyorsunuz? AV ile tarama mı yaptınız, yoksa sisteminizi güncel olarak Av'e taratıyor musunuz?

Dosya şifreleyerek antivirüslerin algılamasını engelleyen ve içine virüs koyanlar var. Şu ana kadar pek sorun yaşamadım o siteler ile

Yine de bel bağlamanızı önermem daha iyileri varken. Şifrelemeden kastınız nedir?

Tüm cracklerin ZIP olmasının sebebi şifreleme özelliği olmasıdır. Şifrelenen dosyalar antivirüs tanımaz. Güvenlik için olsa pass:12345.txt açıp şifreyi 12345 yapmazlar.

Tüm cracklerin ZIP olmasının sebebi şifreleme özelliği olmasıdır. Şifrelenen dosyalar antivirüs tanımaz. Güvenlik için olsa pass:12345.txt açıp şifreyi 12345 yapmazlar.
Yalnız dediğiniz mevzu biraz karışıyor, şöyle ki Zaten saf, el değmemiş sahne yayınları zipli olur. r00, r01 şeklinde. Ama farklı yerlere upload eden kişiler bu dosyaları zipten çıkarıp, ana dosyaları zipleyip upload edebilirler. Veyahut partli şekilde.

Geri
Yukarı