NFS Underground vites nasıl atılır?

Canshotme

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba ben NFS Underground oynuyordum drag yarışında kaldım. Nasıl geçilir, vites nasıl atılır? Bir tane tuş buldum r tuşu ama o da vites atmıyor atıyor ama kısa vites diyor. Beni bir aydılatın lütfen.

Sol tarafta bulunun devir barında çizgi tam yeşile geldiği zaman vites atmalısınız. Bu şekilde en iyi devir oranında vites attığınız için daha iyi bir sonuç alırsınız. Drag yarışlarında vites atmak için önceden TAB ya da Shift tuşunu kullandığımı hatırlıyorum. Bunları da deneyebilirsiniz.

A ya basarsan yoldan çıkarsın. Shift'e basıcak devir yeşile geldiği zaman.
Denesin ve görsün dostum. U2, MW ve daha birçok yarış oyununda ben de ben de biliyorum shift ile atıldığını ancak underground da a ve n konbinasyonu ile oynanıyor olması lazım draglar hatırladığıma göre, eğer ayarlardan değiştirilmediyse. A vites atma N nitro idi. Oyunu 10 kereden fazla bitirmiş birisi olarak söylüyorum bunu.

Denesin ve görsün dostum. U2, MW ve daha birçok yarış oyununda ben de ben de biliyorum Shift ile atıldığını ancak Underground da A ve N konbinasyonu ile oynanıyor olması lazım draglar hatırladığıma göre, eğer ayarlardan değiştirilmediyse. A vites atma N Nitro idi. Oyunu 10 kereden fazla bitirmiş birisi olarak söylüyorum bunu.

Shift hocam A değil. Tekrar indirip oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı