ngrok Üzerinden Kurulan Minecraft Serverine Farklı Bir Kişi Girdi

Metehan023

Decapat
Yer
Ankara Eryaman
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 10100F
Evga Gtx 1660
32gb ram
Asrock anakart
500gb m2 ssd
2 tb hdd
Corsair 500w psu

Asus tuf 165hz ips 1080p 27 inç monitör
G pro x kablolu kulaklık
G502x kablolu mouse
Redragon k582 klavye
Minecraft sunucuma normal IP'den girilmiyordu. Bu yüzden ngrok indirmiştim ve ngrok IPS'ini arkadaşlarıma atmıştım oynuyorduk sonra çıktılar ve ngrok kapandı ama bir anda birisi girdi ve çıktı. Bu kişinin IPS'i 0.0.0.0:0 gibi bir şey idi ve spawn noktasında başlamamış oyuna konsolda adamın koordinatı ve IPS'i yazıyordu.

Bu nasıl olabilir, imkansız değil mi?

Bu arada tek girebileceği yer var tabii ki de bizim internet.

Ve bizde başka Minecraft olan birisi yok.

Arkadaşlarım malum virüslü Launcher'dan girmişti bu yüzden olabilir mi?

Ve velocity (BungeeCord benzeri) ve normal Minecraft sunucusu açmıştım evde.
Log: 23:17:34] [Netty NIO Worker #4/INFO] [com.velocitypowered.proxy.connection.client.AuthSessionHandler]: [connected player] nic6 (/[0:0:0:0:0:0:0:1]:54908) has connected. [23:17:34] [Netty NIO Worker #4/INFO] [com.velocitypowered.proxy.connection.MinecraftConnection]: [server connection] nic6 -> lobby has connected. [23:17:54] [Netty NIO Worker #4/INFO] [com.velocitypowered.proxy.connection.MinecraftConnection]: [connected player] nic6 (/[0:0:0:0:0:0:0:1]:54908) has disconnected. [23:17:54] [Netty NIO Worker #4/INFO] [com.velocitypowered.proxy.connection.MinecraftConnection]: [server connection] nic6 -> lobby has disconnected.

Yardım edin bu kim olabilir?

Ve Norton 360 kullanıyorum.

Norton 360'ın ayarları da Ultra+Ultra güvenlik + Windows Defender.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanıt sunar mısın? Baştan söylüyorum, malum videoyu atma.

Kanıt olarak bir şey sunamam evet beni alt ettiniz ama birkaç sorum var. Başlayayım neden orijinal Java yerine kendi Java'sını indiriyor neden Windows Defender ve Kaspersky'da virüs olarak gözüküyor neden bir süre kullanıp sonrasında sildiğimde bilgisayarım hızlandı. Ha bir de bu forumda kesinlikle korsana destek yoktur ve kelimesi bile yasaklıdır isterseniz oynayın zaten bahsettiğiniz videoya o kadar inanmadım ama yine de içinde bir virüs olduğuna inanıyorum en nihayetinde korsan.

Bana kanıtla geleceksin hocam öyle DxDiag yazıp komut istemi gösterip hack diyen adamın çalıntı videousunu atmayın.

O videoya o kadar inanmadım zaten ama ben içinde virüs olduğuna inanıyorum indirdiğim zaman bilgisayarımın performansı düştü siyah ekran hataları aldım.

Kanıt olarak bir şey sunamam evet beni alt ettiniz ama birkaç sorum var. Başlayayım neden orijinal Java yerine kendi Java'sını indiriyor neden Windows Defender ve Kaspersky'da virüs olarak gözüküyor neden bir süre kullanıp sonrasında sildiğimde bilgisayarım hızlandı. Ha bir de bu forumda kesinlikle korsana destek yoktur ve kelimesi bile yasaklıdır isterseniz oynayın zaten bahsettiğiniz videoya o kadar inanmadım ama yine de içinde bir virüs olduğuna inanıyorum en nihayetinde korsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı