Nitro 5 AN515-57 vs ASUS ROG STRIX G513IE-HN065

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
İkisi arasından bir tanesini seçme durumunda kalabilirim. Acer'in işlemcisi daha iyi fakat halihazırda Acer ile sorun yaşayan birisiyim. Tek kanal RAM masrafı da çıkaracak bana. Diğer tarafta ROG var fakat bu seriye bile tam anlamıyla iyi değil diyenler var ve işlemcisi eski nesil. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Ayrıca 3050 Ti çektikleri güç bakımından eşitler mi? Teşekkürler.
Acer
Asus
Ve 11800h ile 4800H arasında çok fark olur mu? Warzone tarzı oyunlarda.

@SEMIKAANCAKIR
@erme
@Artoria Pendragon

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorun şu ki, Hepsiburada üzerinden olması şart. Arıza yapan cihazım yerine muadil bir cihaz bakılıyor. Ben 3060 için zorluyorum ki bana önerilen cihazlar ile aralarında 2K gibi fiyat var. Sorum sadece yukarıda ki iki cihaz arasından hangisiydi? En kötü ihtimal olarak ikisinden birisini seçerim. GPU olarak ikisi de aynı Watt’mı?

Arkadaşlar sorun şu ki, Hepsiburada üzerinden olması şart. Arıza yapan cihazım yerine muadil bir cihaz bakılıyor. Ben 3060 için zorluyorum ki bana önerilen cihazlar ile aralarında 2K gibi fiyat var. Sorum sadece yukarıdaki iki cihaz arasından hangisiydi? En kötü ihtimal olarak ikisinden birisini seçerim. GPU olarak ikisi de aynı Watt'mı?

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...nt=HBCV00002O7WIK&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c şu cihazı talep edebilir misiniz?

Bana önerilen cihazlar 21K. Bunu rahat talep ederim. Fakat bunun direk 16 GB versiyonu yok herhalde. 5 aydır mağdur ettiler şu an 3060 Monster için yazışıyoruz ve 2K daha çıkabilirler diye düşünüyorum. Ayrıca Victus’un soğutması nasıl ve ekran kaç Hz? Size son sorum ROG ve Nitro’dan hangisini seçerdiniz?

Bana önerilen cihazlar 21K. Bunu rahat talep ederim. Fakat bunun direk 16 GB versiyonu yok herhalde. 5 aydır mağdur ettiler şu an 3060 Monster için yazışıyoruz ve 2K daha çıkabilirler diye düşünüyorum. Ayrıca Victus'un soğutması nasıl ve ekran kaç Hz? Size son sorum ROG ve Nitro'dan hangisini seçerdiniz?

Victus 144Hz ve ortalam soğutması var. Nitro seçerdim şahsen. 3060 Monster'ı alabilirseniz çok iyi olur.

Arkadaşlar sorun şu ki, Hepsiburada üzerinden olması şart. Arıza yapan cihazım yerine muadil bir cihaz bakılıyor. Ben 3060 için zorluyorum ki bana önerilen cihazlar ile aralarında 2K gibi fiyat var. Sorum sadece yukarıda ki iki cihaz arasından hangisiydi? En kötü ihtimal olarak ikisinden birisini seçerim. GPU olarak ikisi de aynı Watt’mı?
Arıza yapan cihazın ekran kartı nedir?

Geri
Yukarı