Nitro 5 AN515-58 laptopun sıcaklık değerleri nasıl olmalı?

Kurulumu çok kolay hocam, ismini aratın direkt kuruluyor. Oyuna girmeden önce verileri temizlediğinizde atıyorum 30 dakika oyun sonucunda ulaştığınız en yüksek sıcaklık, ortalama sıcaklık, işlemci throttle yaptı mı, ne kadar güç tüketti gibi gibi bundan daha çok fazla şeyi ayrıntılı olarak görmenize olanak sağlayan bir yazılım.

Anladım teşekkür ederim yardımınız için.
Kurulumu çok kolay hocam, ismini aratın direkt kuruluyor. Oyuna girmeden önce verileri temizlediğinizde atıyorum 30 dakika oyun sonucunda ulaştığınız en yüksek sıcaklık, ortalama sıcaklık, işlemci throttle yaptı mı, ne kadar güç tüketti gibi gibi bundan daha çok fazla şeyi ayrıntılı olarak görmenize olanak sağlayan bir yazılım.

Anladım teşekkür ederim. Bir de NitroSense ile NVIDIA Denetim Masası GPU sıcaklığını farklı göstermekte hangisi daha doğrudur?

NitroSense çok stabil değerler vermiyor keza NVIDIA denetim masasıda aynı şekilde.Aralarında çok fark yoksa sorun yoktur.Akarulez forumdaşımızın dediği gibi en iyi sonuçları HWiNFO veriyor.

Hocam merhaba tekrardan kurdum HWiNFO'yu işlemci Max 98 derece görüyor oyunda oda çok anlık oluyor sanırım bir sıkıntı olmaz. Bir de şey soracaktım fanları tam devirde çalıştırmak sıkıntı olur mu?

Hocam merhaba tekrardan kurdum HWiNFO'yu işlemci Max 98 derece görüyor oyunda oda çok anlık oluyor sanırım bir sıkıntı olmaz. Bir de şey soracaktım fanları tam devirde çalıştırmak sıkıntı olur mu?
Fanları otomatikte bırakmanız ömrü için daha iyi olacaktır. Sürekli tam devirde çalışınca arızalanma ihtimali artıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı