Nitro 5 ile Madencilik yapılır mı?

Alpskll

Femtopat
Daha fazla  
Madencilik yapmak için minimum sistem gereksinimleri nelerdir? Acer Nitro 5 yeterli olur mu? Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rtx 3050 destkop modelinin LHR kilidi kaldırıldı. 27Mhs verio seninki ne kdr veriyo bilmiyorum oda büyük ihtimal yakin verecektir calistiracaksan ethermine a kaz en iyi o verio.
Günlük istiyoan binance de kaz.
Ve laptobu ters V şekilde koy oyle daha soğuk çalışıyor.
12 saat çalıştır 10-15dk dinlendir...
Sonra böyle devam hiç bişi olmaz Allah'ın izniyle benim gibi sadece Ekran Kartı alma laptoplarin degeri pek düşmüyor ve az yakiyor hem de cok az.
Ama Tabi büyük ohtimal sen alacağın laptobu ucuza getirmeye çalışıyorsun.
Sıkıntı olmaz.

Not; unuttum Ekran Kartı 4Gb Eth kazilmaz!! 3060 li al laptopu en az 50Mhs oghhhhhhhh

akiyor bu akşam maşallah 🤣

Rtx 3050 destkop modelinin LHR kilidi kaldırıldı. 27Mhs verio seninki ne kdr veriyo bilmiyorum oda büyük ihtimal yakin verecektir calistiracaksan ethermine a kaz en iyi o verio.
Günlük istiyoan binance de kaz.
Ve laptobu ters V şekilde koy oyle daha soğuk çalışıyor.
12 saat çalıştır 10-15dk dinlendir...
Sonra böyle devam hiç bişi olmaz Allah'ın izniyle benim gibi sadece Ekran Kartı alma laptoplarin degeri pek düşmüyor ve az yakiyor hem de cok az.
Ama Tabi büyük ohtimal sen alacağın laptobu ucuza getirmeye çalışıyorsun.
Sıkıntı olmaz.

Not; unuttum Ekran Kartı 4Gb Eth kazilmaz!! 3060 li al laptopu en az 50Mhs oghhhhhhhh

akiyor bu akşam maşallah 🤣
Ya aslında ucuza getirmekten ziyade bilgisayarın parası ne kadar sürede çıkar onu hesaplamaya çalışıyorum. Siz saatlik kaç TL kazanıyorsunuz elektriği falan çıkardığımızda

Yeni konular

Geri
Yukarı