Nitro 5 laptopta oyunda CPU 90 derece oluyor

İşlemci kullanımı kaç?

Laptoplar için normal, 95'i geçince sorun.
Şu lafları bırakın. Laptop için normal falan değil. 90 civarlarından sonra zaten drop girer, bir şey deniyordu ona unuttum adını. Güç düşürüyor, sıcaklık düşüyor ve yaklaşık 20 30 saniye sonra tekrar ısınıyor. 80'i çok geçmemesi lazım sağlıklı bir laptop'ın. Ortalama 68-75 arası güzel değerler.

Şu lafları bırakın. Laptop için normal falan değil. 90 civarlarından sonra zaten drop girer, bir şey deniyordu ona unuttum adını. Güç düşürüyor, sıcaklık düşüyor ve yaklaşık 20 30 saniye sonra tekrar ısınıyor. 80'i çok geçmemesi lazım sağlıklı bir Laptop'ın. Ortalama 68-75 arası güzel değerler.

Söyleyin bakalım hangi Intel'ya da AMD laptop yükte 90 altı çalışıyor? Scar 18 GT77 gibi modeller bile 85-90 bandında 95 dereceden sonra frekans kısıyor bilmeden konuşmayın.

Söyleyin bakalım hangi Intel'ya da AMD laptop yükte 90 altı çalışıyor? Scar 18 GT77 gibi modeller bile 85-90 bandında 95 dereceden sonra frekans kısıyor bilmeden konuşmayın.

Benim laptop'ımın işlemcisi en ağır oyunlarda bile 80'i geçmiyor.

Yahu hocam kendi laptop'ım var. AMD işlemcim var. Soğutması çok iyi olmadığı halde RDR2'de 75'i geçmiyor. Macunu 1 yıl önce yeniledim. Belli ki arkadaşın da bakım zamanı gelmiş. Normal değer değil bunlar. 90 derece falan filan abartmayın, ne 90'ı?

Yahu hocam kendi Laptop'ım var. AMD işlemcim var. Soğutması çok iyi olmadığı halde RDR2'de 75'i geçmiyor. Macunu 1 yıl önce yeniledim. Belli ki arkadaşın da bakım zamanı gelmiş. Normal değer değil bunlar. 90 derece falan filan abartmayın, ne 90'ı?

Ne kullanıyorsunuz? Bende de var. RDR2 grafik ağırlıklı, arkadaş Fortnite oynuyor işlemciye binen yük daha da ağır. Mesela bende (IG3) BF1'de 32'ye 32 oynarken 87-88 derece sabit.

Geri
Yukarı