Niye hep ben dışlanıyorum?

Merhaba arkadaşalar. Kime iyilik yaptıysam kimin için uğraştıysam niye herkes benim ona gösterdiğim ilgiyi bana göstermiyor. Oyunda ağlar silah atarım. Bekler der 1 saatte olsa beklerim. Ama ben 1 dakika beklenmem. Niye böyle bir şey var. Ben de mi umursamayım bunu mu istiyorlar. Ben de mi onlar gibi davranayım. Önerileriniz ve düşüncelerinizi bekliyorum. Bu yüzden kimseyle arkadaş olmak istemiyorum. Kendi başıma yuvarlanıp gideyim diyorum. Bir de bunu yapan akrabanız olunca gerçekten koyuyor. Siz ona destek olun o sizi salak yerine koysun. :(

Siz çok iyi birisiniz onlar çok zalim.
Çözüm: Müzik

Kendini umarım yalnız hissetmiyorsundur çünkü bende aynı durumdayım. 4 yıllık arkadaşım bir hiç uğruna beni sırtımdan bıçakladı. Bir tek o beni dışlamıyordu artık oda kötü birisi oldu. Şu an hiç arkadaşım yok. Discord'dan birkaç arkadaşım var elbet ama onların daha yüzlerini görmedim :D

Kendini umarım yalnız hissetmiyorsundur çünkü bende aynı durumdayım. 4 yıllık arkadaşım bir hiç uğruna beni sırtımdan bıçakladı.

O kadar da uzun değilmiş arkadaşlığınız. 8 yıllık dostum, en iyi arkadaşım dediğim insan benle dalga geçti ve bunu bir hobi edindi. Benim arkadaş çevreme de yaydı olayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı