No Way Home için 3D kötü mü olur?

para nasıl olcak kankam
Biraz kıymak gerekiyor. Sadece koltuklar rahat sanırım.
Ben 2D altyazılı aldım. 3D bu film için pek iyi olmayabilir. İlaveten eğer sizin olduğunuz bölgede varsa Gold Class öneririm.
Gold classa daha önce gittiysen ne farkı var bu arada ben ilk defa gideceğim.
Ben 2D altyazılı aldım. 3D bu film için pek iyi olmayabilir. İlaveten eğer sizin olduğunuz bölgede varsa Gold Class öneririm.

Biraz kıymak gerekiyor. Sadece koltuklar rahat sanırım.

Gold Class'ın farkı koltukları deri ve yatıyor olması. Telefonu'nu şarj edebilirsin o kadar.

3D'ye gelince Temmuz'dan itibaren 25'e yakın film izledim bunların 10 tanesi 3D' idi. Tamamın da aynı sorun var. 3D filmler karanlık oluyor. Ayrıca gözü çok yoruyor. Bence 3D farkını uzay temalı Filmler'de anlayabiliriz. Buna benzer Filmler'de hiç gerek yok. 3D filmler 2D filme göre 1-2 lira pahalı ayrıca gözlük satabilmek için yapıyorlar. Buraya yazıyorum Spider-Man filmi 3D gelecektir, 2D alternatifi sadece Gold Class'a koyacaklar. Gold class'ta 50 TL. Çünkü hep öyle oluyor. 2-3 haftadan sonra 2D'ye geçer.

Ben de yaşadığım bölgede 2D olmadğı için 3D almak zorunda kaldım. IMAX'in 3D performansını genelde beğeniyorlar. Alabilirsen IMAX'tan al, onun dışında 2D al direkt.

Ankara Panora AVM 4DX salonunda görüntü çok iyi ve parlak. Ankara'da yaşayanlara duyurulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı