Çözüldü Node.js kullanımı nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Az bir JavaScript biliyorum tabii daha geliştireceğim ama şunu merak ediyorum: Framework olan Node.js'in farklı bir kullanımı var mı onu da ayrı mı öğrenmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Node.js bir framework değildir, runtime environment olarak geçer yani çalıştırma ortamı. Makinenizde Javascript kodu çalıştırmaya yarar. Node.js için ayrıca öğrenilmesi gereken konseptler olduğu doğrudur fakat Javascript biliyorsanız rahatlıkla öğrenirsiniz.
Node.js bir framework değildir, runtime environment olarak geçer yani çalıştırma ortamı. Makinenizde Javascript kodu çalıştırmaya yarar. Node.js için ayrıca öğrenilmesi gereken konseptler olduğu doğrudur fakat Javascript biliyorsanız rahatlıkla öğrenirsiniz.

Çözüm
Web framework olarak ne tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Web framework olarak ne tavsiye edersiniz?
Next.js iyidir. Fakat ön şart olarak React ve iyi derecede Javascript bilmeniz gerekiyor.

Backend için direkt Express.js tüm işinizi görür. Daha önce NestJS de kullandım fakat beğenmedim, Express hem en popüleri hem en basiti.

Yeni konular

Geri
Yukarı