Note 12 vs Note 10 vs Realme 9 Pro vs 10 vs 11 vs A24

Pika2000

Hectopat
Vergisiz telefonlar arasından bulabildiğim en düzgün duran modeller bunlar, başka öneriniz varsa onlara da açığım. Hangisi günlük kullanım görüntü ve oyun için hangisi daha iyidir? Kamerası da çöp olmasın tabii ama önceliğim kasıp donmaması.
Redmi Note 12 8 GB.
Redmi Note 10 Pro 6 GB.
Realme 9 Pro.
Realme 10.
Realme 11.
Samsung Galaxy a24.

Samsung Galaxy A24 almanızı öneririm. 2.seçenek olarak Realme 10 olabilir.

Realme 11, 10'a kıyasla daha mı kötü ki? Pro modellerde Pro'ların daha iyi olabildiğini fark ettim ama onu bilmiyorum. A24'ün daha iyi olan yanları nelerdir?

RAM 2 GB daha az olan modellerde RAM'den kaynaklı ekstra kararsız kaldım.

Realme 11, 10'a kıyasla daha mı kötü ki? Pro modellerde Pro'ların daha iyi olabildiğini fark ettim ama onu bilmiyorum. A24'ün daha iyi olan yanları nelerdir?

RAM 2 GB daha az olan modellerde RAM'den kaynaklı ekstra kararsız kaldım.
Realme 11'in 9500₺ altında olan satıcıları güvenilir durmuyor. A24 kamerada OIS desteği, batarya, yazılım, işlemcisi aynı olmasına rağmen testlerde daha iyi sonuç vermesi gibi konularda önde.

Realme 11'in 9500₺ altında olan satıcıları güvenilir durmuyor. A24 kamerada OIS desteği, batarya, yazılım, işlemcisi aynı olmasına rağmen testlerde daha iyi sonuç vermesi gibi konularda önde.

Bilgilendirme için teşekkürler. Redmi Note 10 Pro 6 GB veya Note 12 8 GB hakkında ne düşünüyorsunuz? Hz değerinin A24'te 90 olması ve Note 12'ye kıyasla 2 GB RAM farkı da var.

Sebebine dair ayrıntı verebilir misiniz? Dümdüz şu daha iyi demekten ziyade neden daha iyi olduğunu öğrenmek istiyorum.
Hocam
Sebebine dair ayrıntı verebilir misiniz? Dümdüz şu daha iyi demekten ziyade neden daha iyi olduğunu öğrenmek istiyorum.
Hocam kamerası, arayüzü, güncelleme desteği vb. diğer androidlere göre daha iyi eğer çok merak ediyorsanız karşılaştırma siteleri var oralardan bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı