Note 3 mü Z1 mi

steunlaverg

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy Note 3 mü Sony Xperia Z1 mi ? İkisinden birini alacağım. Sebepleriyle hangisi daha iyidir açıklar mısınız ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Z1 alırsan sağlamlığından yana çok iyi bir telefon tavsiye ederim. Note 3 alırsan 1.5 metreden düşürdünmü hayrını gör. En az telefonun yarı fiyatı ekran parası.

Büyük ekran tercih ediyorsan ve bir kaleme ihtiyaç duyuyorsan şimdiye kadar ki en iyi S-pen telefon note3 almalısın.

Geniş ekran ve kalem ile kullanım istiyorsan Note 3 tabiiki de. Performansa bakarak seçim yapma ikiside iyi zaten. Mesela kameraya önem veriyorsan çekim yapmak karar vermende yardımcı olabilir.

27 mayis Lg G3, 1 ay icinde Z2, buyuk ihtimal subat en gec eylul Note 4. Bence telefon almak icin iyi bir zaman degil ama ben dayanamayip iki gun once note 3 aldim. Karar sizin.

Baba Nokıa 1100-300 metreden arkadaşın kafasına attım. Ondan sekti yanındakının basına vurdu. Oradan sıcrayıp yoldan gecen arabanın on kaputuna vurup arkaya dustu. Arkadan gelen motosıkletlı ustunden gectı, kostum aldım telefonu. Kapağını daha onceden bantlamıştım, dağılmamış ama elıme alınca eşim telefonda aloooooo dıye bağırıyordu. Gelıyorum canım az sora evdeyım dıyıp kapadım :)

Note II hayalımdı. Note III ruyalarıma gırıyor ama gel gor kı z1 cok guzel ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı