Note 3 mü Z1 mi?

İnternet için almak istiyorsanız malum wifi ve 3g çok şarj harcayan özellikler bu yüzden batarya kapasitesi yüksek bir telefon lazım size, ayrıca müzik için demişsiniz Sony adını müzik aletlerimde kanıtlamış bir firmadır ve verilere bakarsak müzik dinleme oranı yüksektir amacım sizi yönlendirmek değil. İki telefonun veya üç özelliklerini açıp batarya değerleri müzik dinleme süresi ve veri trafik hızlarına bakarak tercih yapmanızı öneriyorum.:)

Note3'te batarya 3200 mAh. Bu da beni cezbediyor. Bir kaç tanıdığımda Z1 var ve adam bir düşürmeyle telefonu servise göndermek zorunda kaldı. Peki note 3 ve 5s arasında nasıl bir kıyaslama yaparsın sadece oyun ve internet baz alınarak ?

İos ve Android kıyaslamasına girer bu ios androide oranla daha dengeli bir işletim sistemi diyebiliriz, fakat sizin istediğiniz özellikler doğrultusunda iphone bir günü tamamlayamaz gibi geliyor bu yüzden tercihim note 3 ama sonu 5ile biten seri olurdu.

iPhone 5s aldım bugün teşekkürler arkadaşlar. Note 3 kullanan hiç bir arkadaşım ve önceden samsung kullanıp iPhone'a geçen tüm tanıdıklarım iPhone'u önerdiler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı