Note 3 yerine Meizu mx4 alınır mı?

safacang

Kilopat
Daha fazla  
Basliktada bahsettigim gibi note 3 u satip mx4 alinir mi ? Birde note 3 5.0 guncelleme ne zaman gelecek ? N900 kullaniyorum. Performans artisi olursa 5.0 dan sonra satmayim ne diyosunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
bence satma boşuna zaten ilk 1-2 sene tavsiye etmem meizu'yu. Nedeni ise daha ülkemizde kaç yıldır var olan şirketler bile müşteri hizmetlerini iyi sunamıyor . Yarın bir gün sıkıntı yaşadığın zaman başın ağrıya bilir. Bide note 3'ü ne kadara satıcağını sorabilirmiyim ? eğer iyi bir paraya gitmezse kesinlikle satma .(y)

Sakın öyle bir hata yapma. O telefon sadece skor üzerine satılan bir telefon. Malzeme kalitesi berbat. Kesinlikle Note 3 kalsın. 2-3 tane ergenin gidip ooooo antutu skora bakın en üstte süper telefon herkes almalı demesine bakmayın. Ego tatmin etmekten başka hiç bir şey değil.

Tesekkur ederim tavsiyeleriniz icin. Note 3 kibristan almistim eylulde. 1350 tl ye . Turkiye actirdigim toplamda 1450 tl vermistim. Turkiye de ise 1200 1300 tl dusunuyodum daha 3 4 aylik cunku . Peki rom var mi iyi performans veren ? Birde rom attiktan sonra orjinaline nasil donebilirim ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı