Notebook virüs sorunu

IvanDragoo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayardan çok az anlarım ona göre yanıt verırsenız sevinirim. Sanırım notebook uma virüs bulaştı. McAfee ile tarattım sorun çıkmadı ama inanmıyorum buna. Oyunlarda fps düşüşü başladı ve 4-5 saniyede açılan bilgisayar 15-20 saniyede açılmaya başladı.
Bluestacks indirmiştim ondan sonra oldu şu an silemiyorum Bluestacks'ı. Adını da değiştiremiyorum. Bluestacks dosyasına hiçbir işlem yapamıyorum. Ayrıca C ve D sürücülerinde diğerlerinden farklı silik dosyalar var fotoğraflarını atıyorum hepsinin lütfen yardım edin.
Sistemim :
  • i7 4720HQ
  • 16GB DDR3 RAM
  • 4GB GTX960M
  • Windows 10
  • Asus N551jw-cn361t
Adsız.png asdds.png fasf.png fgdg.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlar virüs değil. Silmeye çalıştığın için Windows engelliyor bilgisayardan anlamadığını bildiği için.

Peki bu dosyayı neden silemiyorum yeni klasör açıp içine kurdum dosyayı ekstra bir şey yapmadım kullanmak da istemiyorum şu an. Herhangi bir şekilde silebilir miyim?
Ayrıca onları silmeye çalışmadım sadece D diskindeki yeni klasörü silmeye çalıştım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı