Nothing Phone 1 alınır mı?

Peki hocam çok teşekkür ederim telefonu yaz tatilinde alacağım.

Hocam telefona adaptör olarak ne kullanıyorsunuz peki ya da telefon için bir adaptör öneriniz var mı?
33W Xiaomi adaptör kullanıyorum ama 45W falan olursa da olur. Zaten genelde 15W kablosuz şarj ile şarj ettiğimden adaptörü kullandığım olmuyor, kablosuzda da eski telefonun adaptörü var.

Hocam telefona adaptör olarak ne kullanıyorsunuz peki ya da telefon için bir adaptör öneriniz var mı?
Mi 33 W Duvar Tipi Şarj Cihazı (Type A + Type C) | Xiaomi Türkiye bende bu var ve öneririm, öncesinde en yaygın olan ve orijinal olduğundan emin olmadığım bi 33w xiaomi şarj aleti kullanıyodum ve tam hızda şarj etmiyordu. Buna geçtim (type-c'den type-c'ye olan ucunu kullanıyorum, type-a ucundan daha hızlı) ve artık 30'dan 80'e 30 dakikadan kısa bir sürede doluyor. Ayrıca bu şarj aletini deneyen ne kadar arkadaşım varsa kendi şarj aletinden hızlı şarj ettiğini söyledi. Sanırım normal 33w şarj aletlerine kıyasla Power Delivery ve Quick Charge 4.0 desteklemesi fark ediyor. Orijinal Nothing şarj aletini de alabilirsin.

Peki hocam çok teşekkür ederim telefonu yaz tatilinde alacağım.

Orijinal şarj aleti bu hem de 45W.

Geri
Yukarı