Notlarım Çok Düştü

• Konuyu başlatan Gosh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gosh

Kilopat
Daha fazla  
Beyler lise 1'de Anadolu lisesinde okuyorum ve ilk dönem matematikten 90 almışken, bu dönem 50 ve 32 aldım. Tempomu kaybettim, yükseltmek için neler yapabilirim? Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Türkçe bilginizin biraz daha gelişmesi gerek. Dil bilmeden ders öğrenmek zor. Kendinize sorun, "Bu dönem neden notlarım düştü?" diye. Mantıklı bir cevabı olacaktır. Cevap bazen Clash of Clans çıkar, bazen Instagram çıkar, bazen de aşk. Sorunun kaynağını belirlemelisiniz. Ona göre tavsiyelerde bulunabiliriz. "Bol bol soru çözün." demekle olmuyor.

Notun düştüğü yerde kopya imdada yetişir derler ama ben genelde çalışmadığım kısımda kopyaya sarılıyorum.

Boşa vakit geçirdiğin birşey vardır. Onlardan uzak dur her hangi bir problemin olmaz diye düşünüyorum.

Çalışmanın çok yolu vardır. Benim tavsiyen test çözmek dışındaki yollara da başvur.

Forumda bayanlar da olabilir, cümleye "beyler" diye başlaman hoş olmamış. Ayrıca tekrar yapabilirsin.

Test çöz. Ötesi yok. 2. dönemde sayı problemleri görülür ve bol bol soru çözerek halledebilirsin o konuları.

Her gün işlediğiniz konuyu evde tekrar et ve o konu hakkında testler çöz. Sınav çalışmalarını sınavdan bir gün önce yapma. Sınav tarihinden itibaren çalış. Okullar varken bilgisayardan ve telefondan uzak durmaya çalış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı