Notlarım nasıl?

Markosjurka

Yoctopat
Daha fazla  
Biyoloji: 67.

Matematik: 90.

Fizik: 80.

Kimya: 90.

Edebiyat: 44.

Çoğrafya: 29.

İngilizce: 100.

Almanca: 60.

Din: 70.

Görsel: 55.

Düşüncelerimi paylaşmadan önce burayı okumanızı rica ederim: 9. sınıfı farklı bir şehirde ve özel bir Anadolu lisesinde okudum. Tahmin edebileceğiniz gibi, sorular kolay ve klasik olmayan sorulardan oluşuyordu. Bu nedenle, bu sonuçlar benim uyum sürecimle ilgilidir. Ayrıca görsel dersinden 55 almamın nedeni, resim çizmeyi sevmememdir.

Not: 10.sınıfım

Biyoloji: 67.

Matematik: 90.

Fizik: 80.

Kimya: 90.

Edebiyat: 44.

Çoğrafya: 29.

İngilizce: 100.

Almanca: 60.

Din: 70.

Görsel: 55.

Düşüncelerimi paylaşmadan önce burayı okumanızı rica ederim: 9. sınıfı farklı bir şehirde ve özel bir Anadolu lisesinde okudum. Tahmin edebileceğiniz gibi, sorular kolay ve klasik olmayan sorulardan oluşuyordu. Bu nedenle, bu sonuçlar benim uyum sürecimle ilgilidir. Ayrıca görsel dersinden 55 almamın nedeni, resim çizmeyi sevmememdir.

Not: 10.sınıfım

Görsel edebiyat ve coğrafya dışında gayet iyi.

Edebiyatı yükseltirseniz iyi olur, benim bir tek coğrafya açıklandı o da 27 siftahı zayıfla açtık.

Görsel dersinde boya mı içtin neden 55?

Resim çantası getirmedim resimde çizmedim Resimleri teslim edeceğimiz günden önce bilgisayar ekranını kullanarak bir şeyler çizdim.

Resim çantası getirmedim resimde çizmedim Resimleri teslim edeceğimiz günden önce bilgisayar ekranını kullanarak bir şeyler çizdim.
Ayrıca bana zorla birşey yaptırılmasını sevmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı