Elektronik NPO marka 256 GB taşınabilir NVMe M.2 SSD 679 TL

Bende bu ürünü dün Trendyolda gördüm boşu ile fiyatı hemen hemen aynıydı satıcıya sordum fiyatları aynı bu boşmu acaba diye dolu olduğunu söyledi bende yorum görmediğinden kararsız kalıp almadım.

Npo markasını biraz araştırdım. Çin'e ürün ürettiren bir Türk firması. Airfryer'den tutun oyuncu koltuğuna kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği var.
Şirketin web adresi:

ürünün Amazon'daki açıklaması:
🌟 Muazzam depolama kapasitesi: Npo DK02 NVMe M.2 harici SSD ile dijital dünyanızı genişletin. 2 TB'a kadar yükseltilebilir depolama seçenekleriyle, özel anılarınız, fotoğraflarınız ve videolarınızı rahatlıkla saklayın. Artık değerli anılarınız için endişelenmenize gerek yok!
🚀 Hız ve taşınabilirlikte zirve deneyimi: 1024/900 Mb/s okuma/yazma hızlarıyla veri transferinde rakipsiz bir hız sunan npo DK02, zamanınızı verimli kullanmanızı sağlar. Sadece 0.4 kg ağırlığı ve şık tasarımıyla yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bir harici SSD.
💎 Estetik ve performansın birleşimi: Npo DK02, zarif tasarımı ve kompakt boyutlarıyla hem günlük kullanımınıza hem de özel anlarınıza şıklık katıyor. Estetik ve performansı bir arada sunan bu taşınabilir SSD, dikkat çekici bir seçim.
🔒 Çift protokol ile üstün güvenlik ve hız: Realtek RTL9210B-CB ana kontrol ıc ile donatılmış npo DK02, çift protokol desteği sayesinde esnek bağlantı seçenekleri sunuyor. Type-C to Type-C ve Type-C to USB 2'si 1 arada kablo ile tüm cihazlarınızla uyumlu.
🛡️ Dayanıklı ve güvenilir performans: 10.1X3.1x1 cm boyutlarında ve 0.4 kg ağırlığında tasarlanmış bu SSD, hafif ve kompakt bir depolama çözümü sunar. 0-70 ℃ çalışma sıcaklığı aralığı, geniş bir ortamda güvenli kullanım imkanı sağlar. 1024 Mb/s okuma ve 900 Mb/s yazma hızlarıyla hızlı veri transferini destekler. Type-C to Type-C ve Type-C to USB kablo seçenekleri, çeşitli cihazlarla uyumlu kullanımını kolaylaştırır.
🌐 Kullanıcı dostu, performans odaklı: Taşınabilir depolama ihtiyaçlarınız için ideal olan bu SSD, kullanım kolaylığı ve yüksek performansı bir arada sunuyor. Npo DK02 ile dijital yaşamınızı daha da genişletin!
Amazon'daki npo DK02 NVMe M.2 harici SSD'nizi bugün keşfedin ve dijital depolama deneyiminizi yeniden tanımlayın! 🌟💼🚀

Link:

Satış ve garanti disbratorlüklerini teknoraks şirketi yapmakta.

Hocam geldiğinde incelemenizi burada paylaşır mısınız ona göre ben de alacağım yardımcı olursanız çok sevinirim hayırlı olsun şimdiden.

Konuyla çok alakası yok ama bir sorum olacak amazontrden sipariş verdiğim bir ürün İstanbul'daki evime kaç günde gelir biraz saçma bir soru ama merak ettim birkaç haftaya laptop siparişi vermeyi düşünüyorum.

1711355440838.png

Sadece boş kutusunu 560 tl ye satıyorlar. Fiyat gerçekten çok uygun. Dayanamadım bir tane aldım 256 gb'lik. Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.

Takip etmek için yazıyorum dolu mu boş mu ve ürün performansı nasıl geldiğinde yazarsanız çok seviniriz.

Eki Görüntüle 2149994

Sadece boş kutusunu 560 tl ye satıyorlar. Fiyat gerçekten çok uygun. Dayanamadım bir tane aldım 256 gb'lik. Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.
Bakalım ne bekliyor bizi kargoya verilmiş. MNG kargoyla geliyor. MNG yaşadığım bölgede hızlı çalışıyor, yarın elimde olur.
Screenshot_2024-03-25-14-49-33-429_com.amazon.mShop.android.shopping-edit.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı