Çözüldü Ntoskrnl.exe Mavi Ekranları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

142404

Kilopat
Merhabalar. Başlıkta da belirtiğim gibi sürekli ntoskrnl.exe üzerinden mavi ekranlar alıyorum. Neler yaptıysam çözüme ulaşamadım bir ara temiz kurulumla halletmiştim lakin yeniden başladığında tekrardan 3-4 defa temiz kurulum yapmama rağmen kurtulamadım. Memtest ve HD Tune Pro testleri temiz. İşlemci ve ekran kartı stres testlerinde temiz çıktı. BIOS updatelerini yapmama rağmen devam etti. Driver idf ve Driver Boosterla bütün sürücülerimi güncel tuttum. Bilgisayarı servise de götürdüm bir sonuç elde edemedim.
Dump

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tekar olarak dünden beri almadım. Oyunlarda performans olarak bir sıkıntım yok ama her oyunum crash yiyor.
Hatanın tekerrür etme sıklığı düşük ise test merkezinde problem teknisyenin karşısına çıkmamış olabilir. Cihaz size geldiğinde belli olacak.
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı