Nusret hakkında ne düşünüyorsunuz?

TheZed

Picopat
Etliye sütlüye karışmadan nasıl ete tuz serperek bu kadar ünlü oldu anlamış değilim. Bir de ete tuz serperken eli iPhone'lu ablalar yok mu.😀 Sizler ne düşünüyorsunuz bu adam hakkında?

Et tokatlamayla ve tuz dökmeyle nasıl ünlü oluyor ben onu anlamıyorum. Yani ben elime hamur alayım sonra yumruk atayım ve de başka delice hareketler yapayım. Sonra bende mi ünlü olacağım? Dünyanın geldiği durum bu mu? Ne çok ilerlemişiz. (!) Böyle insanların ünlü olmasına anlam veremiyorum. Hiçbir mantığı yok bence.

Etliye sütlüye karışmadan nasıl ete tuz serperek bu kadar ünlü oldu anlamış değilim. Bir de ete tuz serperken eli iPhone'lu ablalar yok mu.😀 Sizler ne düşünüyorsunuz bu adam hakkında?
ete tuz serpip global olmadan önce de dünyadaki en ünlü futbolcular vs nusrete gidiyordu demek ki hizmetinden memnunlar. tuz dökmesi sayesinde global bi fenomen oldu. sadece ete tuz serperek ünlü oldu demek haksızlık olur müthiş bir pr yaptı öyle

Etlerinin tadı güzel fakat asla o kadar parayı hak eden bir şey yok. Güzel bir restorantta çok daha ucuza aynı hatta belki daha yüksek kalitede etler yiyebilirsiniz.

Zengin kitleye yani Ceo'lar için açılan bir etçi. Ünlü olması çok saçma. Böyle emek veren çok kişi var farklı mesleklerde de dahil fakat hiç bu kadar ünlü olmuyor. bir iki tuz atma ile masada et kesmek ile bu kadar ünlü olunmaması lazım. Bunun benzerini mahalle arası iskenderci de yapıyor coss diye döküyor ama o ünlü değil :D

Geri
Yukarı